У Михайло-Коцюбинському сподіваються, що футболісти Шевченко і Зінченко назбирають кошти на відновлення ліцею

Лип 10, 09:19

1215

Відомі футболісти Андрій Шевченко та Олександр Зінченко амбасадори платформи UNITED 24 презентували форму, в якій гратимуть у благодійному матчі у Лондоні 5 серпня. Зібрані кошти підуть на відновлення Михайло-Коцюбинського ліцею, зруйнованого окупантами 4 березня 22 року. На це потрібні більше 60 млн. гривень. Тож, у громаді сподіваються, що відомі благодійники, які приїздилди у селище у травні, зможуть допомогти здійснити маленьку мрію школярів та вчителів.

"Зібрати кошти дієвим способом, проведенням благодійного матчу на стадіоні Стемфорд Брідж із зірками світового футболу. Жерар Піке буде, не знаю за кого правда гратиме. Але ж планується зібрати на відновлення ліцею 61-64 мільйона,  в доларах 1.7 млн доларів. Матч будемо дивитися обовязково якщо буде можливість, будемо вболівати", - каже Микола Шпак, директор ліцею.      

Микола Шпак

Чернігівщина співпрацює із понад 300 організаціями-донорами, благодійними фондами з усього світу. Нещодавно почав роботу регіональний офіс міжнародного співробітництва, який має допомогти пришвидшити відновлення регіону.

"У нас було вже кілька установчих зустрічей з нашими громадами, які постраждали найбільше. У нас колосальні руйнування: 12 тисяч об’єків, великі людські втрати, нема нічого найціннішого, ніж людські життя", - розповів В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

"Наступного тижня планується чергова зустріч із французьскою делегацією, працюємо над переліком об’єктів, якими займеться Латвія, як наш партнер. Все більше до процесу долучається Німечичина", - каже Олександра Хомик, директорка департаменту економічного розвитку ОВА.

З особливостями роботи офісу у прикордонній області ознайомилися представники офісу президента та представники благодійних фондів.

"Це загальнодержавна ініціатива регіональних офісів міжнародного співробітництва. Вони створені в усіх областях. У постраждалих регіонах набувають аспекту відновлення. Дуже схвальні відгуки про початок роботи офісу в Чернігівській області, зрозуміло про постраждалий регіон, складну проблематику, спільний кордон з ворогом", - говорить Артем Гусак, радник заступника голови ОПУ.

"Зараз перед нами стоїть складний шлях. Триває війна, і треба створити умови для людей, щоб поверталися, щоб жили і могли розвиватися. Регіон важливий і цікавий", - акцентувала Олена Колтик, представниця благодійного фонду.

На Чернігівщині було зафіксовано близько 10 тисяч пошкоджень житлового фонду. Частину вже відновлено. Однак досі ще чекають відбудови десятки знищених ворогом освітніх закладів, медичних та культурних установ, об’єкти інфрастурктури та тисячі приватних будинків.

"Час Чернігівський" писав про допомогу області від різних країн:

Схожі новини

Росіяни авіаційними ракетами підпалили сарай

Вер 22, 08:27

В Остерській громаді поховали бійця, який загинув у бою на Запоріжжі

Вер 22, 07:55

Михайло Харченко палив зілля і сам обгорів

Вер 21, 18:43

«Галс Агро» розповіла, чому вирішила попри війну запустити перший біометановий завод на Чернігівщині

Вер 21, 17:27

На День міста снайперська гвинтівка "Чернігів" вже працює на фронті

Вер 21, 15:07

Голова АРМА Олена Дума про облгази Фірташа: «Ми фіксуємо відсутність доходів до бюджету»

Вер 21, 14:31

Микола Супрун із Куликівщини віддав на ЗСУ власне авто

Вер 21, 13:26

ТОП-переглядів