У Козельці за 3 мільйони, у Сосниці за 10 тисяч: державне майно купили нові власники

25 ВЕРЕСНЯ 2023, 10:29

4855

У Козельці за 3 мільйони, у Сосниці за 10 тисяч: державне майно купили нові власники

Продані будівлі у Козельці та Сосниці

Киянин Олександр ЦИПА став власником триповерхової будівлі на центральній вулиці Козельця, майже в центрі міста. Він запропонував три мільйони 61 тисячу гривень.  До 14 жовтня повинен заплатити гроші і підписати договір з Фондом держмайна.

— Зараз саме цим і займаюся, — розповів телефоном Олександр Володимирович. — Спілкувався з представниками Фонду держмайна, вони дивуються, що купив. Невже я щось не те зробив? — сміється чоловік.

— Першочергова ціна була смішною, низькою, усього 21 тисяча гривень, а в процесі торгів дійшла від тисяч до мільйонів.

— Будівля — тисяча квадратних метрів. Як вона може коштувати смішні гроші. За них нічого і зробити не можна. Було 11 бажаючих, які хотіли це приміщення. Між собою зробили конкуренцію і нагнали таку велику ціну.

— Що плануєте там зробити?

— Знаю, що приміщення не «гуляє». Думаю, воно залишиться таким, як і було. Хоча б на перший час.

— Часто буваєте в Козельці?

— Раз на тиждень. Я родом з Козельця. Аби не робота в столиці, жив би там постійно. Підприємець, займаюся саме нерухомістю.

Приміщення, що купив Циба,  було в підпорядкуванні управління статистики колишнього Козелецького району.

...А колишня ветлікарня в Сосниці пішла з молотка за 10 тисяч гривень

Новий власник планує туристичний бізнес.

Приміщення, що належало ветеринарній медицині, продали з першого разу, за 10 тисяч 100 гривень. Стартова ціна була чотири тисячі 670 гривень. Придбав  на відкритих торгах Віталій Пльонсак. Площа 197 квадратів. Є сарай, який раніше використовували для піддослідних тварин, 63,4 квадратного метра, сарай-гараж на 81 квадратний метр, утеплювальна камера 4,6 квадрата, два погреби на 11 і 7,4 квадратів.

— Зараз на стадії розробки проєкту, — сказав Віталій ПЛЬОНСАК, новий власник. — Хочу залучити партнера, бо грошей треба трохи вкласти. Попередньо плануємо розвивати туристичний бізнес.

— Не лякає, що наша область на кордоні?

— А що робити?

— Будівля — на околиці Сосниці, — додав Олександр УСТЕНКО, займався документацією щодо продажу. — Місце гарне. Майже в лісі. Недалеко річка Убідь, колишній санаторій. Земельна ділянка на території теж велика, соток 50. Але вона не продавалася, можливо, новий власник буде орендувати.

Авторка: Юлія СЕМЕНЕЦЬ, "Вісник Ч"

"Час Чернігівський" писав про продаж майна на аукціонах на Чернігівщині: 

Схожі новини

Сказали: «Треба прапори»: на Чернігівщині діти зустрічають бійців з полону першими

25 БЕРЕЗНЯ 2026, 20:41

Фото

Величезна вирва: у приміській громаді біля Чернігова вибухнув "шахед"

24 БЕРЕЗНЯ 2026, 20:00

Фото

На Чернігівщині легковик вʼїхав у причеп із колодами

24 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:19

Спецпроект

Чернігів без реабілітаційного центру для ветеранів: чому не починають будівництво?

24 БЕРЕЗНЯ 2026, 18:48

Із механіка в кухарі: хлопець змінив професію, щоб працювати в сімейному бізнесі

24 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:23

ЖК «Лісовий квартал» у Броварах: сучасне житло з вигідними умовами придбання

24 БЕРЕЗНЯ 2026, 16:31

Оновлено

Приліт БпЛА в Чернігові: подробиці

24 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:50

ТОП-переглядів