У громаді на Чернігівщині нервують через гуманітарку

31 СІЧНЯ 2024, 19:04

2669

У громаді на Чернігівщині нервують через гуманітарку

У селі на Чернігівщиін нервують через гуманітарку

Із урядової «гарячої лінії» до Талалаївської селищної ради надходить багато звернень від жителів нашої громади щодо забезпечення їх гуманітарною допомогою у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни. Тобто, пенсіонери скаржаться, що не отримують такої допомоги.

— На кожне таке звернення даємо відповідь заявнику, — коментує директор Центру надання соціальних послуг селищної ради Людмила РЯБЧУН. — Адже селищна рада не отримує державної гуманітарної допомоги, якою б могла забезпечувати всіх пенсіонерів громади. Іноді отримуємо допомогу (засоби гігієни, одяг, продукти) від благодійників. Тоді збираємося штабом і вирішуємо розподіл. І тільки згідно з рішенням засідання штабу розподіляємо її сім’ям та особам із числа внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані та проживають на території селищноїради. На даний час такої допомоги немає. Отож, прохання не «штурмувати» «гарячу лінію». якщо гуманітарна допомога надійде, то обов’язково її отримають ті, для кого вона розрахована.

Дзвонять і в газету

Джерело дезінформації — соцмережі. В інтернеті шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення грошової допомоги чи видачу продуктів. Якщо ви «уподобали» раз таке оголошення, у стрічці новин побачите їх десятки. Сусідка сказала іншій... і пішла реакція!

Ось тут і згадайте про необхідність думати, включати критичне мислення під час спілкування по телефону, читання повідомлень у месенджерах, у соціальних мережах, у різних додатках і т. п.

Пам’ятайте, в різних соціальних мережах не виплачують допомогу від держави, не надають кредитів, не оформлюють спадщину, не поновлюють банківські рахунки, а от на шахраїв там наштовхнутися можна легко, і повірте, обдеруть вони вас наче липку. У разі надходження державної гуманітарної допомоги вас обов’язково повідомить місцева влада. Та, перш за все, подякуйте нашим ЗСУ за те, що ми маємо можливість жити в тилу, і, по можливості, посильно допоможіть їм, як це роблять багато літніх людей... молитвою і вірою — врешті-решт!

Джерело: "Трибуна хлібороба"

"Час Чернігівський" писав про таке: “Українська громада в Нідерландах” передала гуманітарну допомогу до прикордонних громад Чернігівщини

Схожі новини

У громаді на Чернігівщині повідомили про смерть бійця ЗСУ

25 ТРАВНЯ 2024, 05:25

Підозра секретарю Ніжинської міськради: що відомо?

24 ТРАВНЯ 2024, 21:27

«Жити в селі стає нестерпно»: жителі прикордоння Чернігівщини

24 ТРАВНЯ 2024, 19:17

Вiдео

«Хто достойний жити, так ці хлопці, але їх вже нема», - у чернігівській школі вшанували пам'ять випускників-героїв

24 ТРАВНЯ 2024, 18:15

Маленька свічка - велика біда: на Ічнянщині зайнялися житлові будинки

24 ТРАВНЯ 2024, 17:11

Фото

У соціальній пральні на Чернігівщині - нові машинки і сушарки. Хто купив

24 ТРАВНЯ 2024, 15:57

Листоноша з Чернігівщини стала військовою. Її син також служить

24 ТРАВНЯ 2024, 14:45

ТОП-переглядів