“Українська громада в Нідерландах” передала гуманітарну допомогу до прикордонних громад Чернігівщини

02 ЛИСТОПАДА 2023, 11:31

1779

Обʼєднання “Українська громада в Нідерландах” доправила до прикордонних громад Чернігівської області потужну гуманітарну допомогу. Вона  включає життєво необхідні речі, які отримають малозабезпечені родини, пенсіонери, люди з інвалідністю в Новгород-Сіверській та Семенівській громадах. Про це повідомив координатор Об’єднання “Українська громада в Нідерландах” Борис Єрмак.

 “Одяг та взуття, матраци, велосипеди та інші речі будуть надані малозабезпеченим родинам, пенсіонерам, особам з інвалідністю. Крім того, найближчим часом медичним закладам та установам соціального захисту будуть передані дезінфікуючі засоби, щоб задовольнити критичні потреби в гігієні”, - зазначив він.

 Ця допомога дуже важлива для мешканців Семенівської та Новгород-Сіверської громад, які щодня стикаються з викликами життя у прикордонних районах, що дуже часто страждають від обстрілів. В умовах постійної загрози через близькість до ворожої території, ці громади гостро потребують підтримки та допомоги. 

Від початку повномасштабного вторгнення «Українська громада в Нідерландах» постійно допомагає, демонструючи солідарність з українським народом. Їхні зусилля не обмежуються лише гуманітарною підтримкою, оскільки вони також постачають критично важливе медичне обладнання та медикаменти до лікарень та шпиталів.

Крім того, беруть активну участь у реабілітації українських військових, співпрацюючи з відомим медичним центром Erasmus MC у Роттердамі для надання комплексної допомоги та реабілітації українських захисників.

"Час Чернігівський" писав про гуманітарну допомогу для жителів Чернігівської області: 

 

Схожі новини

У громаді на Чернігівщині повідомили про смерть бійця ЗСУ

25 ТРАВНЯ 2024, 05:25

Підозра секретарю Ніжинської міськради: що відомо?

24 ТРАВНЯ 2024, 21:27

«Жити в селі стає нестерпно»: жителі прикордоння Чернігівщини

24 ТРАВНЯ 2024, 19:17

Вiдео

«Хто достойний жити, так ці хлопці, але їх вже нема», - у чернігівській школі вшанували пам'ять випускників-героїв

24 ТРАВНЯ 2024, 18:15

Маленька свічка - велика біда: на Ічнянщині зайнялися житлові будинки

24 ТРАВНЯ 2024, 17:11

Фото

У соціальній пральні на Чернігівщині - нові машинки і сушарки. Хто купив

24 ТРАВНЯ 2024, 15:57

Листоноша з Чернігівщини стала військовою. Її син також служить

24 ТРАВНЯ 2024, 14:45

ТОП-переглядів