У Чернігові пройшов Фестиваль двійнят

08 СЕРПНЯ 2023, 20:51

887

Вже вп'яте пройшов у Чернігові фестиваль двійнят, започаткований ще у 2017 році. Окрім різноманітних активностей цього року ще й збирали кошти на допомогу ЗСУ.


У Чернігові за доброю традицією пройшов фестиваль двійнят CheTwinsFest. Його започаткували у 2017 році і відтоді проводять щорічно.

"CheTwinsFest – це фестиваль двійнят, який проводиться сьогодні вп’яте. Вперше ми провели його у 2017 році і тоді ця ідея з’явилась, тому що у мене були маленькі діти-близнюки, ми почали зустрічати родини, які також виховують двійнят. Нам здалося гарною ідеєю об’єднатися і зробити такий фестиваль для наших дітей", - каже Ольга Рись, організаторка фестивалю двійнят.

Ольга Рись

Цього року фестиваль пройшов 7 серпня на території однієї зі шкіл Чернігова. Локацію вибрали через те, що тут є укриття. Для двійнят організатори підготували різні активності, запросили аніматорів. Крім того, тут робили лимонад та розливали його за донати – збирали кошти на автомобіль для 33-ї механізованої бригади ЗСУ. Більшість батьків двійнят кажуть: новина про відразу двох дітей стала повною несподіванкою.

"Я спочатку була в шоці. Я ще більш-менш, більше був у шоці тато наш. Спочатку йому сказали, що будуть два хлопчика, а на УЗІ – що будуть двоє дівчаток, він взагалі був у шоці", - розповідає Іванна Кутова, мама двійнят.

Іванна Кутова

"Я дуже налякалась і, чесно, я плакала. Але зараз дуже цьому рада і радію, що в мене такі чарівні дівчата", - каже Надія Трушкова, мама двійнят.

Надія Трушкова

"Шокова ситуація. На УЗІ лікар сказала: бачу одне посміхається, а інше… і в мене був шок, кажу: «Що значить інше?» І сказали, що будуть два хлопчики. У мене старший – теж хлопчик… але потім була гарна несподіванка, дві дівчинки", - пригадує Олена Кравченко, мама двійнят.

Олена Кравченко

Двійнята зазвичай кардинально відрізняються одне від одного, кажуть їхні батьки.

"Вони зовсім різні, абсолютно. Одна більш спокійна, інша не дуже спокійна. Абсолютно відрізняються – і по кольору волосся і по характеру", - каже Іванна Кутова.

"Вони різні за характером. Хоча зовні однакові. По характеру вони різні: одна більш лагідна, оця малишка, ця у нас більш бойова, на своєму стоїть", - каже Надія Трушкова.

"Дуже відрізняються. Зовсім протилежний характер. Одна дуже спокійна інша дуже емоційна по життю і намагається бути першою у всьому", - каже Олена Кравченко.

Самі ж діти стверджують, що мати двійню – дуже добре.

"Дуже круто, тому що є з ким поговорити, є що переговорити про хлопців, подружок, піти в магазин разом, тому що тільки ця людина точно допоможе вибрати", - каже Вікторія Голиш.

Цього року CheTwinsFest зібрав понад 50 пар двійнят різного віку.

"Час Чернігівський" писав про родину із Сосниці: 25-річна Анастасія із Сосниці - мама пʼятьох дітей

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів