Транзит через Чернігів під загрозою: провалля з’їдає об’їзну дорогу

22 БЕРЕЗНЯ 2024, 17:33

15706

Провалля на об’їзній дорозі біля Чернігова

Провалля на об’їзній дорозі біля Чернігова

Провалля на об’їзній дорозі біля Чернігова все ближче підбирається до проїжджої частини й загрожує цілковитим блокуванням транзиту. Незважаючи на те, що дорога має стратегічне значення, оскільки забезпечує транзит великовагового транспорту, досі ніхто не взявся за її ремонт.

Чернігівець Віталій Пацук виклав фото провалля через об’їзду дорогу навпроти автозаправного комплексу «Авантаж». Порівняно з аналогічним фото, яке публікував ще у жовтні минулого року нардеп Сергій Гривко, яма значно виросла в обсягах, зруйнувала частину дорожнього полотна і вже підбирається до проїжджої частини, якою рухається здебільшого транзитний транспорт.

В листопаді 2023 року нардеп звернувся до Чернігівської міської ради і попросив вирішити проблему. Звідти отримав відповідь про те, що зазначена земельна ділянка розташована за межами населеного пункту. Міська рада начебто зверталася до Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, де їй відповіли, що дорога не відноситься до мереж доріг загального користування державного та місцевого значення. 

«Для вирішення питання управління ЖКГ Чернігівської міської ради направило листа до Новобілоуської сільської ради стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування», - зазначалося у відповіді міськвиконкому. 

 

 

Чернігівський активіст Віталій Пацук стверджує, що ще 12 жовтня 2023 року Новобілоуська сільська рада затвердила все необхідні документи, але віз і нині там – міська рада досі не поставила дорогу на свій баланс, а руйнація полотна та, власне, самого насипу триває.

Чернігівець каже, що ще у липні  2023 року звертався з цією проблемою до Управлінні ЖКГ Чернігівської міської ради.

«Обіцяли, що дорогу переоформлять протягом місяця на баланс міста і почнуть ремонт. Віз і нині там», - пише чернігівець.

Цікаво, що у виконкомі Чернігівської міськради свого часу наголосили на тому, що ця дорога забезпечує транзитний проїзд вантажного транспорту і подальше її руйнування призведе до зупинки руху транспортних засобів, що є недопустимим в умовах воєнного часу. Війна триває, провалля розширюється, а віз, як висловився небайдужий чернігівець, і нині там.

Автор: Віталій НАЗАРЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Бізнесмен живе з колишньою дружиною депутата: подробиці стрілянини у Прилуках

15 ЧЕРВНЯ 2024, 08:50

Обстрілів за тиждень поменшало: ситуація на прикордонні Чернігівщини

15 ЧЕРВНЯ 2024, 08:13

У Чернігові поховали 25-річного загиблого на війні бійця

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:46

«Кину матюкатися у фейсбуці» - як волонтер з Чернігівщини привертає увагу до зборів на ЗСУ

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:14

У Чернігівській області зʼявилися 14 нових магазинів. Які та де

14 ЧЕРВНЯ 2024, 17:12

Неврологічне відділення в Корюківці розширилося, але черги на лікування не зникли. Хворі їдуть з усіх сусідніх громад

14 ЧЕРВНЯ 2024, 16:31

“Патріоти” та F-16 для України: що фіксує безпекова угода зі США

14 ЧЕРВНЯ 2024, 16:25

ТОП-переглядів