Селяни проти аграріїв: на Чернігівщині зафіксували факт знищення дороги

28 ЛЮТОГО 2024, 16:53

10128

Дорога у Коропській громаді

Дорога у Коропській громаді

Між селами Атюша та Лубенець Коропської громади одне з місцевих агропідприємств вщент знищило асфальтовану дорогу. Принаймні так стверджують мешканці цих двох сіл. За їх словами, автошлях ще донедавна перебував у задовільному стані, однак як тільки аграрії почали вивозити врожай із полів, дорога перетворилась в кашу. У Коропській селищній раді повідомляють, що факт знищення дорожнього полотна зафіксовано спеціальною комісією. Зібрані матеріали планують передати до балансоутримувача.

До Коропської селищної ради надійшла скарга від жителів села Лубенець Атюшівського старостинського округу. З їх слів: транспорт ПП «Коропські аграрні інвестиції», навантажений врожаєм, розбив шлях, який з’єднує людей із центром старостинського округу.

Як повідомили у Коропській селищній раді, на місце для зустрічі з людьми та для фіксації факту пошкодження шляху виїхала комісія селищної ради у складі старости, представників відділу комунального майна і земельного відділу.

Селяни проти аграріїв: на Коропщині зафіксували факт знищення дороги Селяни проти аграріїв: на Коропщині зафіксували факт знищення дороги

«Жителі Лубенця висловили неабияке обурення. Адже до того, як дорогою проїхали вантажівки, вона була в задовільному стані і цілком проїзна. Цим шляхом їздив шкільний автобус, «швидка», автомобіль Червоного хреста та Мобільної сервісної служби, хлібна машина», - кажуть у громаді.

Обурення місцевих мешканців викликав той факт, що для збору врожаїв аграрії обрали період танення снігу, коли земля ще вогка. Відповідно, асфальт перетворився в «болото», а щебінь, яким підсипали деякі проблемні ділянки, – вгруз у ґрунт. 

«Представники комісії поспілкувалась із жителями Лубенця, зафіксували факт пошкодження дороги на ділянці понад 2 км та провели фотофіксацію», - повідомляють у селищній раді. 

Зібрані матеріали планують викласти у зверненні до балансоутримувача дороги (ДП «Агентство місцевих доріг Чернігівської області») та агропідприємства ПП «Коропські аграрні інвестиції».

Селяни проти аграріїв: на Коропщині зафіксували факт знищення дороги Селяни проти аграріїв: на Коропщині зафіксували факт знищення дороги

Селяни проти аграріїв: на Коропщині зафіксували факт знищення дороги Селяни проти аграріїв: на Коропщині зафіксували факт знищення дороги

Автор: Віталій НАЗАРЕНКО

Фото: Коропська селищна рада

"Час Чернігівський" писав про таке: Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

Схожі новини

У громаді на Чернігівщині повідомили про смерть бійця ЗСУ

25 ТРАВНЯ 2024, 05:25

Підозра секретарю Ніжинської міськради: що відомо?

24 ТРАВНЯ 2024, 21:27

«Жити в селі стає нестерпно»: жителі прикордоння Чернігівщини

24 ТРАВНЯ 2024, 19:17

Вiдео

«Хто достойний жити, так ці хлопці, але їх вже нема», - у чернігівській школі вшанували пам'ять випускників-героїв

24 ТРАВНЯ 2024, 18:15

Маленька свічка - велика біда: на Ічнянщині зайнялися житлові будинки

24 ТРАВНЯ 2024, 17:11

Фото

У соціальній пральні на Чернігівщині - нові машинки і сушарки. Хто купив

24 ТРАВНЯ 2024, 15:57

Листоноша з Чернігівщини стала військовою. Її син також служить

24 ТРАВНЯ 2024, 14:45

ТОП-переглядів