Правоохоронці проводили обшуки у Ломаки і Блауша: як реагують топ-чиновники

29 ЖОВТНЯ 2023, 20:09

3557

Правоохоронці проводили обшуки у Ломаки і Блауша: як реагують топ-чиновники

Олександр Ломако та Дмитро Блауш

Цього тижня у двох чернігівських чиновників правоохоронці провели обшуки: у заступника голови обласної ради Дмитра Блауша та у в.о. міського голови Олександра Ломаки. Обох підозрюють у тому, що їздили за кордон начебто у відрядження, а насправді на відпочинок. Однак реагували на це чоловіки по-різному.

Олександр Ломако говорив про політичні переслідування

В.о.міського голови Чернігова Олександр Ломако поскаржився у соцмережах на ранкові обшуки і повʼязав це з політичним підґрунтям:

«Ломляться до квартири з обшуком. ДБР. Чітко через день після мого посту про спробу міської військової адміністрації та її голови Брижинського уникнути відповідальності за трагедію в Драмтеатрі. Демократія? Ні, не чули».

В свою чергу, у медіа пишуть, що обшуки 26 жовтня у в.о міського голови Чернігова Олександра Ломака пов'язані із перевіркою законності його виїзду за кордон у травні 2023, повідомило видання "Бабель" з посиланням на власні джерела. Також там додали, що обшуки не мають стосунку до публікації Ломака, а відбуваються на підставі ухвали суду 6 жовтня.

«Джерела «Бабеля» повідомили, що ДБР разом із СБУ перевіряють законність перебування Ломака за кордоном у травні на підставі ухвали суду від 6 жовтня. «Тобто до його публікацій у Facebook це не має жодного стосунку», — додали джерела», - пише «Бабель».

У ДБР коротко зазначили: правоохоронці спільно з СБУ перевіряють законність перебування за кордоном в.о. голови Чернігівської міської ради. Посадовець оформив собі відрядження з 7 травня 2023 до Німеччини. Наразі з’ясовуються обставини яким чином він також опинився у Франції, Бельгії, Нідерландах та Польщі. За наявною інформацією, ці «канікули» тривали орієнтовно з 7 по 21 травня 2023.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

В Олександра Ломака вже були обшуки на початку вересня. За словами посадовця, формальною підставою було «зʼясувати деталі офіційного проєкту Міжнародного комітету Червоного Хреста з відновлення обладнання паливоподачі на Чернігівській ТЕЦ».

Блауш заявив, що справа не стосується його особисто

Дмитро Блауш добу після обшуків у соцмережах тримав паузу. І лише 27 жовтня написав пост, де повідомив, чому у четвер у нього побували правоохоронці.

«Так, дійсно вчора правоохоронні органи проводили ряд заходів в обласній раді, у мене та інших колег котрі мали робочі поїздки за кордон, але сама справа НЕ стосується Обласної ради чи мене особисто.  Зі мною все добре, я в робочому режимі. Не вважаю цю ситуацію вартою обговорення, кожен має займатись своєю роботою», - написав чиновник.

Він підкреслив, що є одна важлива справа для всієї країни - це Перемога, на якій і має бути сконцентрована увага кожного українця.

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Вiдео

У Чернігові вшанували памʼять Небесної Сотні: троє загиблих із Чернігівщини

21 ЛЮТОГО 2024, 08:11

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

ТОП-переглядів