Порушень та недоліків на 330 мільйонів гривень: держаудитслужба перевірила комунальні підприємства Чернігова

Лип 19, 09:45

1501

Держаудитслужба в Чернігівській області перевіряє наскільки ефективно чиновники використовують кошти платників податків. Зокрема, аудитори нещодавно провели ревізію в управлінні освіти чернігівської міської ради, комунальних підприємствах «Паркування та ринок» та «Зеленбуд», де виявили суттєві порушення.

"За результатами проведених заходів встановлено фінансових порушень та недоліків на загальну суму понад 330 млн гривень", - каже Ірина Рева, пресслужба управління держаудитслужби в Чернігівській області.

Аудиторський контроль – важливий, адже він дає зрозуміти, як працює комунальне підприємство, державна установа чи орган місцевого самоврядування.

"Приміром, в управлінні освіти міської ради виявлені такі порушення: зайві виплати за виконані будівельні роботи; порушення бухгалтерського обліку та інше", - каже аудиторка.

За результатами проведеної ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти міської ради відрито кримінальне провадження.

"Майже по всіх завершених заходах фвнансового контролю відкривають кримінальні провадження. Завдяки новому підходу ефективної взаємодії з правоохоронцями, за допомогою громадян та ЗМІ", - каже Ірина Рева.

"Час Чернігівський" писав про Чернігівську міську раду: Афера року: у Чернігові мерія купила непотрібний для ТЕЦ трансформатор, ще й переплатила посереднику 15 мільйонів.

Схожі новини

Воював із перших днів вторгнення: у Чернігові поховали бійця

Гру 06, 09:12

Росіяни обстріляли прикордоння Чернігівщини ракетами з літака

Гру 06, 08:25

Прилучанин Дмитро Сова, відомий актор, служить у війську

Гру 06, 07:55

Російська ДРГ вбила 24-річного прикордонника з Носівки

Гру 05, 18:59

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

Гру 05, 17:11

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: майор служби цивільного захисту про пожежно-прикладний спорт

Гру 05, 16:08

Як дістатися з Чернігова до Карпат? Укрзалізниця оприлюднила новий графік руху пасажирських поїздів

Гру 05, 15:14

ТОП-переглядів