Плюс один відновлений міст - на півночі Чернігівщини

12 ЛИПНЯ 2023, 17:29

2493

Цей міст у Корюківській громаді був зруйнований під час відсічі збройної агресії росії. А сьогодні його відкрили для проїзду.

Це вже 64-й об’єкт відновлений Державною спеціальною службою транспорту та 32-й міст, відновлений особовим складом 36-го шляхо-відновлювального Конотопського полку. Кошти на його відновлення надані Корюківською міською радою.

Сьогодні міст оглянули, зокрема, перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем, голова адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Богдан Бондар, Корюківський міський голова Ратан Ахмедов. 

«Дороги – це артерії нашої області, по яким рухаються не тільки люди, а й вантажі, які підтримують бізнес і нормальне життя громадян. Мостів під час повномасштабної війни було зруйновано досить багато, в Чернігівській області – більше 36. На жаль, на прикордонні ворог продовжує їх руйнувати. Однак, мости завжди під пильним контролем наших збройних сил. І це не перший міст, побудований Державною спеціальною службою транспорту. Ми за це дуже вдячні», – зазначив Костянтин Мегем та вручив військовим сертифікат на генератор потужністю 30 кВт.

Військовослужбовці отримали почесні відзнаки від Міністерства оборони України, Чернігівської ОВА та Корюківської міської територіальної громади.

Розпорядженням начальника обласної військової адміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у відбудову зруйнованого автомобільного мосту на території Корюківської міської територіальної громади Подяку оголошено:

За активну громадянську позицію, сприяння та залученість у процеси відбудови зруйнованого автомобільного мостуПодяку оголошено:

  • КОРОЛЮ Віктору Михайловичу - директору приватного акціонерного товариства «Шляхове ремонтно-будівельне управління № 82»;
  • МАРАХОНЬКУ В’ячеславу Івановичу - капітану, старшому інженеру будівельно-відновлювальної частини;
  • ОЛЕКСАНДРЕНКУ Сергію Миколайовичу - солдату, тесляру мостового взводу мостової роти;
  • СОМКУ Олегу Володимировичу - підполковнику, заступнику командира колійного батальйону – головному інженеру.

За активну громадянську позицію, сприяння та залученість у процеси відбудови зруйнованого автомобільного мосту Подяку оголошено Корюківській міській територіальній громаді (допомагали фінансами).

Всього через вторгнення рф у Чернігівській області було знищено чи пошкоджено 34 мости та шляхопроводи. 11 вже відновлено, ще на 23-х - тимчасові обʼїзди.

"Час Чернігівський" писав про відновлення мостів:

Джерело: Чернігівська ОВА

Схожі новини

Менше обстрілів, більше ворожих дронів: ситуація у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:19

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

За три дні мати зібрала 130 тис грн сину на бусик: віддавати їздила на Донеччину

14 КВІТНЯ 2024, 16:38

Чим обробляти дерево якщо брунька вже зелена

14 КВІТНЯ 2024, 14:16

ТОП-переглядів