На Чернігівщині відбудували 4 мости, ще 6 - в роботі

Чер 07, 18:34

1487

На Чернігівщині відбудували 4 мости, ще 6 - в роботі

Один із мостів через Снов, у березні 2023 року зруйнували росіяни

Про це повідомив Мустафа Найєм, голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури. Він опублікував інфографіку на власній сторінці у соцмережах. Також відомо, що в нашому регіоні облаштували 20 тимчасових переправ.

«Цього року ми ще більше нарощуємо темпи відбудови транспортної інфраструктури. З початку року вже відкрили рух по 4 нових мостах – у травні у Київській та Житомирській області, а в квітні 2 на Чернігівщині», - пише Найєм.

Чиновник зауважує, що відновлення мостів під час війни — дається непросто. Кожен зруйнований такий обʼєкт – це або повністю відрізані населені пункти, або десятки, а іноді сотні кілометрів об’їзду. Іноді ці кілометри виливаються у години затягувань з доставкою поранених або вантажів коштують життям нашим громадянам та військовим.

«З міркувань безпеки, ми не завжди можемо публічно висвітлювати роботу на всіх наших обʼєктах, але можемо показати загальний масштаб роботи нашої команди. Ми почали активну відбудову мостів ще навесні минулого року. Ми намагаємось йти одразу за нашими військами майже у всіх деокупованих регіонах, визначаючи найбільш критичні напрямки руху вантажів, військового транспорту та товарів першої необхідності», - говорить Найєм.

Загалом внаслідок військової агресії росії по всій країні зруйновані 346 мостів, 157 з них розташовані на державних дорогах.

Що вже зроблено на даний момент.

ТИМЧАСОВІ ПЕРЕПРАВИ

З початку війни побудовано тут 85 тимчасових переправ для налагодження транспортних маршрутів до постраждалих населених пунктів. Всього - 78 переправ в минулому році, 7 – в цьому році і ще 3 наразі у нас в роботі.

Переправи біля зруйнованих мостів – це лише тимчасове рішення для швидкого налагодження сполучення. Вони функціонують до тих пір, поки не буде збудовано новий міст, після чого їх демонтують, наголошують в Агентстві.

ПОСТІЙНІ МОСТИ

Агенцією вже відбудовано 12 мостів – 8 мостів вдалося зробити у минулому році і ще 4  цього року. Всі вони були зруйновані внаслідок збройної агресії рф.

Крім мостів пошкоджених внаслідок війни, важливо було відновити і ті, які перебували в аварійному стані та були теж критично важливі для транспортної логістики – 33 мости відремонтували впродовж  минулого року, і 8 – у 2023 році.

Зараз в роботі у Агентства відновлення ще 25 мостів у Київській, Житомирській, Харківській, Херсонській та Миколаївській областях, які планують завершити до кінця року. Крім того, впродовж цього року розпочнуть роботу ще над рядом мостів, які були зруйновані.

"Час Чернігівський" писав про відновлення мостів: 

Схожі новини

Замість підстанцій та котельні хотіли багатоповерхівку і ТРЦ: Чернігівська міська рада порушила Регламент, бо зайшла мова про землю

Жов 04, 23:58

Пряма мова

Православні свята: день пам’яті св. князя Михайла та боярина його Федора

Жов 03, 20:39

Крокодил у придеснянських озерах: продовження історії

Жов 03, 18:17

Владислав Ситник із Менської громади возить військових на броньованому «Хаммері»

Жов 03, 15:33

У Коропській громаді – новий сімейний лікар-ендокринолог із Запоріжжя

Жов 03, 13:54

Продав трактор, щоб купити сину... баян! За 5 тисяч доларів

Жов 03, 12:35

У Менській громаді працює нова система оповіщення

Жов 03, 11:50

ТОП-переглядів