Останній захід: за кілька годин до смерті Монастирський нагороджував нацгвардійців із Чернігівщини

Січ 18, 12:16

1111

Сьогодні вранці загинув міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський. А ще вчора зустрічався з нацгвардійцями та вручав нагороди

Міністр внутрішніх справ України 17 січня зустрівся з нацгвардійцями. Під час зустрічі чернігівські нацгвардійці були нагороджені державними відзнаками за оборону міста.

«Завдяки єдності, дисципліні й порядку наші поліція і Нацгвардія, ДСНС, міграційна служба і Збройні сили України змогли вистояти перші дні і це надає нам можливість перемогти ворога. Від себе особисто, від Президента України Володимира Зеленського, від Уряду хочу подякувати за ваші вчинки і подвиги, за те, що ми зробимо ще завтра, післязавтра. Нас чекають великі й складні ситуації, переживання, але все це заради утвердження на віки незалежності нашої держави», – вітаючи військовослужбовців, сказав Денис Монастирський. 

За бездоганне служіння українському народові державні нагороди отримали понад 100 працівників системи МВС. Це – ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, «За мужність» ІІ та ІІІ ступенів й медалі «За військову службу Україні» та «Захиснику Вітчизни». 

Указом Президента України орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено полковника Ігоря Оринко, який 24 лютого 2022 року під час повномасштабного наступу армії рф забезпечив оборону м. Чернігова. 26 лютого він відбив спроби прориву оборони, а згодом провів контрнаступ, повернувши втрачені напередодні позиції, при цьому зачистив втрачену територію від ДРГ. Під вечір цього ж дня м. Чернігів був повністю підконтрольний українським військам. 

Нагороджено медаллю «За військову службу Україні» старшого солдата Владислава Дерев’янка, який у день повномасштабного вторгнення рф зайняв оборону аеродрому «Півці» на БТР у складі екіпажу й не допустив взяття під контроль противником аеропорту та створення плацдарму для висадки ворожого десанту. Також на лінії оборони м. Чернігова під обстрілами неодноразово евакуював із поля бою поранених бійців та цивільне населення. 

Владислав Дерев'янко

Нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня майстер-сержанта Сергія Романенка, який під час виконання бойових завдань з оборони міста Чернігова знищив декілька одиниць ворожої техніки і не допустив прорив противника на підступах до міста.

Сергій Романенко

"Час Чернігівський" писав про трагедію у Броварах: Біля дитячого садка у Броварах впав гелікоптер. Що відомо

Джерело: Чернігівська ОВА

Схожі новини

Вiдео

Є шанс врятувати Ялівщину від забудови: чи дослухається мерія Чернігова?

Лют 08, 23:37

Скільки мільйонерів у Чернігові?

Лют 08, 18:18

Майбутня педагогиня із Прилук вчинила спробу самогубства

Лют 08, 16:06

Четверо загинули, а Сергій вижив. Про мати-суддю, яка розшукує сина. Анонс «Вісник Ч» на 9 лютого

Лют 08, 15:25

Вiдео

Веломайстер Євгеній Плакса полагодив сотні велосипедів для медиків, волонтерів та соцпрацівників Чернігівщини

Лют 08, 14:35

Чилійський архітектор презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці

Лют 08, 13:51

Угоди тижня: новий міст через Десну та утримання доріг у Чернігові

Лют 08, 13:17

ТОП-переглядів