Одного з керівників Менської колонії, який дав наказ відпустити злодія в законі, віддали на поруки трудовому колективу

Лют 04, 20:55

6574

Одного з керівників Менської колонії, який дав наказ відпустити злодія в законі, віддали на поруки трудовому колективу

Менська виправна колонія

Менський районний суд Чернігівської області звільнив від кримінальної відповідальності 1-го заступника начальника ДУ "Менська виправна колонія" №91 Геннадія Балабатько. Йому інкримінувалося пособництво втечі з-під варти (ч.1 ст. 393 КК України) 30-річного громадянина Грузії Гіоргі Кіладзе. Останній відомий в статусі так званого злодія в законі на прізвисько "Гега Озургетський".

Відповідне рішення, текст якого 24 січня 2023 оприлюднене у відкритій частині судового реєстру, постановила служитель Феміди Оксана Парфененко. З тексту вердикту Менського райсуду випливає - суддя задовольнила клопотання адвокатів Балабатько.

«...Звільнити  ОСОБА_3 від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною п'ятою статті 27, частиною першою статті 393 Кримінального кодексу України, на підставі статті 47 КК України, у зв`язку з передачею його на поруки трудовому колективу Державної установи «Менська виправна колонія (№ 91)», за умови, що він протягом року з дня передачі його на поруки виправдає довіру колективу установи, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадського порядку...».

Таку ініціативу тюремники висловили за результатами загальних зборів працівників установи, що відбулися 26 вересня 2022 року. Згідно їх протоколу, за те, аби взяти Балабатька на поруки одноголосно висловилося понад 150 працівників. Тож, аби не бути притягнутим до відповідальності в подальшому, Балабатько зобов'язується протягом року виправдовувати довіру своїх колег, а також не ухилятися від заходів виховного характеру та не порушувати громадський порядок, інформує портал Detective-info.

Як відомо, Геннадій Балабатько влітку 2022-го отримав підозру в сприянні втечі з ДУ "Менська виправна колонія №91" кримінального авторитета Геги Озургетського. Цьому передувало затримання в середині березня минулого року злодія в законі - втікача у Вінницької області.

Тоді Гіоргі Кіладзе (справжнє ім’я) відносно якого вже був постановлений вирок, за яким визначено покарання у вигляді 7,5 років ув'язнення та оголошена підозра в поширенні злочинного впливу затримали під час спроби здійснити перетин кордону з Молдовою.

"Час Чернігівський" писав як засуджений за вбивство АТОшник захищав Чернігів.

Схожі новини

Вiдео

У палаці культури Чернігова виявили склад гуманітарної допомоги, частина - із простроченим терміном

Бер 21, 20:31

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторію - ділки збували психотропні речовини в особливо великих розмірах

Бер 21, 18:21

Як буде сіятися цього року Прилуччина: як впливає на це гуманітарне розмінування та цукровий буряк?

Бер 21, 17:22

У Чернігові п'яний сумчанин їздив за кермом вантажівки

Бер 21, 16:38

Фото

У громаді на Чернігівщині висадили дві тисячі сосен

Бер 21, 15:57

Спецпроект

Що потрібно і малим, і великим: розмова з тими, хто залишився працювати на Чернігівщині

Бер 21, 15:38

Вiдео

Масштабні пожежі охопили Чернігівщину через спалювання сухої трави і сміття

Бер 21, 13:56

ТОП-переглядів