Одного з керівників Менської колонії, який дав наказ відпустити злодія в законі, віддали на поруки трудовому колективу

04 ЛЮТОГО 2023, 20:55

7299

Одного з керівників Менської колонії, який дав наказ відпустити злодія в законі, віддали на поруки трудовому колективу

Менська виправна колонія

Менський районний суд Чернігівської області звільнив від кримінальної відповідальності 1-го заступника начальника ДУ "Менська виправна колонія" №91 Геннадія Балабатько. Йому інкримінувалося пособництво втечі з-під варти (ч.1 ст. 393 КК України) 30-річного громадянина Грузії Гіоргі Кіладзе. Останній відомий в статусі так званого злодія в законі на прізвисько "Гега Озургетський".

Відповідне рішення, текст якого 24 січня 2023 оприлюднене у відкритій частині судового реєстру, постановила служитель Феміди Оксана Парфененко. З тексту вердикту Менського райсуду випливає - суддя задовольнила клопотання адвокатів Балабатько.

«...Звільнити  ОСОБА_3 від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною п'ятою статті 27, частиною першою статті 393 Кримінального кодексу України, на підставі статті 47 КК України, у зв`язку з передачею його на поруки трудовому колективу Державної установи «Менська виправна колонія (№ 91)», за умови, що він протягом року з дня передачі його на поруки виправдає довіру колективу установи, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадського порядку...».

Таку ініціативу тюремники висловили за результатами загальних зборів працівників установи, що відбулися 26 вересня 2022 року. Згідно їх протоколу, за те, аби взяти Балабатька на поруки одноголосно висловилося понад 150 працівників. Тож, аби не бути притягнутим до відповідальності в подальшому, Балабатько зобов'язується протягом року виправдовувати довіру своїх колег, а також не ухилятися від заходів виховного характеру та не порушувати громадський порядок, інформує портал Detective-info.

Як відомо, Геннадій Балабатько влітку 2022-го отримав підозру в сприянні втечі з ДУ "Менська виправна колонія №91" кримінального авторитета Геги Озургетського. Цьому передувало затримання в середині березня минулого року злодія в законі - втікача у Вінницької області.

Тоді Гіоргі Кіладзе (справжнє ім’я) відносно якого вже був постановлений вирок, за яким визначено покарання у вигляді 7,5 років ув'язнення та оголошена підозра в поширенні злочинного впливу затримали під час спроби здійснити перетин кордону з Молдовою.

"Час Чернігівський" писав як засуджений за вбивство АТОшник захищав Чернігів.

Схожі новини

Паводок на Чернігівщині сильнішатиме: чому взимку багато води?

26 ЛЮТОГО 2024, 20:40

У громаді на Чернігівщині прощатимуться із бійцем ЗСУ: жалоба триватиме 3 дні

26 ЛЮТОГО 2024, 18:54

Вiдео

В дітей треба вкладати душу і серце: чернігівські легкоатлети досягли успіхів на всеукраїнських змаганнях

26 ЛЮТОГО 2024, 18:26

Фото

Ліва рука залишилася під Бахмутом: "Художник" про життя після ампутації

26 ЛЮТОГО 2024, 17:02

Фото

У Чернігівській ОВА домовляються про партнерство із регіоном у Великій Британії

26 ЛЮТОГО 2024, 15:52

Фото

Понад 2 кг наркотиків та арсенал зброї: злочинців затримали на Чернігівщині

26 ЛЮТОГО 2024, 14:50

Фото

Дмитро Блауш та латвійські волонтери опинились в епіцентрі обстрілу «Іскандером»

26 ЛЮТОГО 2024, 13:32

ТОП-переглядів