Росіяни били по Чернігівщині: загинула людина, двоє поранені

21 ТРАВНЯ 2026, 08:47

3135

Михуля Юрій

Росіяни били по Чернігівщині: загинула людина, дві поранені

Росіяни били по Чернігівщині: загинула людина, дві поранені

Російська армія протягом дня 20 травня кілька разів била по Новгород-Сіверському району. Загинув працівник місцевого фермерського господарства,ще двоє в лікарні.

"Близько 16:20 зафіксовано влучання БпЛА (типу «Герань») в транспортний засіб, що належить фермерському господарству. На превеликий жаль, внаслідок терористичних дій окупантів один працівник загинув, ще двоє — зазнали поранень різного ступеня тяжкості", - повідомили в Новгород-Сіверській РВА.

Вже увечері близько 21:00 ворог завдав удару по місту із застосуванням ударного БпЛА. Зафіксовано влучання по території аграрного підприємства.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Нова тактика росіян біля кордону з Чернігівщиною: пояснення від прикордонників

14 ЧЕРВНЯ 2026, 21:42

Вiдео

Ревізія укриттів у Чернігові: чи готове місто до нових обстрілів?

14 ЧЕРВНЯ 2026, 18:41

Григорій Данько з Парафіївської громади зустрічав космонавтів

14 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04

Умів скласти піч і грубу, провести електрику... У громадах втрати

14 ЧЕРВНЯ 2026, 15:38

Ударив сусіда швайкою: такою колють поросят

14 ЧЕРВНЯ 2026, 12:49

Чекала господаря з фронту: кицька відомого гончаря потрапила в капкан

14 ЧЕРВНЯ 2026, 10:43

Вiдео

Громада шукає лікарів: пропонують хороші умови, житло і доплати

14 ЧЕРВНЯ 2026, 09:25

ТОП-переглядів