«Не пускали цілий рік, а потім сказали - йди», - батько трьох синів-воїнів хоче потрапити до бригади «Лють»

Бер 10, 10:39

1534

Віталій

На Чернігівщині у рамках кампанії "Гвардія Наступу" триває набір до бригади поліції «Лють». До її лав йдуть, як місцеві, так і переселенці. Вже віддібрано близько сотні добровольців. Усіх об’єднує одна мета – вигнання ворога з української землі. Захищати країну йдуть цілими родинами.     

"Я вирішив допомогти країні, чого сидіти вдома. В мене три сини воюють і була мотивація. Не пускали цілий рік. Потім сказали - батько йди. Один син в "Люті" служить. Два сини в ЗСУ десантники", - каже Олег, доброволець.

Віталій готовий полишити улюблену справу і роботу заради захисту країни. Бачить себе в аеророзвідці. Свого часу мріяв стати пілотом, але не склалося.

"Я вважаю, що прийшов час, коли можу бути більш корисним для сил оборони, ніж займатися спортом. Закінчиться війна буду займатися футболом. Я можу дати більше. Перенести знання. Моя військова освіта льотний фах знадобиться силам оборони. Бачу себе в авіарозвідці. Розуміюся на техніці і програмному забезпеченні", - пояснює Віталій, доброволець.

Відбір до лав бригади «Лють» - дуже прискіпливий. Усі кандидати проходять багатоступеневу перевірку. Насамперед, аби у лави поліції не потрапили ворожі агенти.  

"Спочатку людина подає всі документи, які перевіряються, потім співбесіду проводять і визначають рівень фізпідготовки, психологічна служба працює, потім кримінальний аналіз, наявність судимостей, які зв’язки, чи є родичі в росії і білорусі, де були за кордоном, коли, тривалість. Ці моменти ретельно перевіряються, щоб потрапляли вмотивовані патріоти нашої держави", - розповів Ігор Папченко, начальник кадрової служби ГУ НП в Чернігівській області.

У бригаді «Лють» добровольці пройдуть кількамісячну підготовку. Тільки добре навченими вони зможуть виконувати бойові завдання.

"Час Чернігівський" писав про "Гвардію Наступу":

Схожі новини

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: волонтерка Ірина Тимофєєва про Майдан, допомогу воїнам і військовий шпиталь

Бер 24, 18:55

Фото

У Чернігів приїхав командувач повітряного командування «Центр»: передали нагороду родині загиблого пілота

Бер 24, 18:26

Чернігівець вкрав криптовалюти на понад 100 тисяч гривень - загрожує до 8 років в'язниці

Бер 24, 14:45

Вiдео

Вам що погано? - на нараді із безпеки у Брижинського міські чиновники помітно нервували

Бер 24, 13:30

Chernihiv IT: що змінилося за рік?

Бер 24, 12:23

Фото

З кінологами та квадрокоптерами – на Чернігівщині шукали зниклу дворічну дитину

Бер 24, 10:56

У дзеркальну дату на Чернігівщині побралися 30 пар

Бер 24, 10:37

ТОП-переглядів