Чернігівщина візьме участь у формуванні бригад «Гвардії наступу»

Лют 04, 09:17

966

Ігор Оринко

У Чернігові можна записатися до «Гвардії наступу». МВС формує додаткові бригади Нацгвардії, поліції та прикордонної служби для визволення усіх українських земель.

Основу складатимуть досвідчені офіцери та солдати з бойовим досвідом. Отримати необхідну інформацію і записатися до «Гвардії наступу» можна в центрах адміністративних послуг у Чернігові, Ніжині, Прилуках, Корюківці та Новгород-Сіверському. Тут облаштовані відповідні місця.  

"У нас тут початовий етап, ми оріентуємо людину. Запитуємо, який підрозділ НГУ, прикордонний загін, розказуємо, орентуємо, доводимо. Будемо дуже раді прийняти до наших лав людей мотивованих, сміливих, які готові стати на захист кордонів", - каже Тетяна сержант відділу комплектування прикордонного загону.

Найбільше бригад сформує Нацгвардія - 6. І по одній – поліція та прикордонна служба. Набиратимуть виключно добровольців, з високою мотивацією, фізичними даними та вміннями. Новобранці обовязково пройдуть ретельну професійну підготовку.

"Формування цих бригад це майбутній вклад в перемогу, військові будуть забезпечені сучасною зброєю, бронетехнікою, також будуть їх готувати підготовлені інстурктори, які пройшли бойові дії. Бригади на базі пдрозділів які беруть участь", - розповів Ігор Оринко, командир військової частини НГУ.

"У ДПС створюється 15 мобільний прикорджонний загін «Сталевий кордон» і запрошуються вмотивовані люди для захисту рідної батьківщини", - каже Сергій Кудря, начальник відділу комплектування прикордонного загону.

Нові бригади мають посилити українські сили під час майбутнього наступу і наблизити нашу перемогу.   

"Чим ця кампанія відрізняється від мобілізації? Основна відмінінсть добровольці виявляють бажання вступити у гвардії наступу самі можуть обирати підрозділ і місце несення служби", - розповів В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

У кожної бригади є назва. У поліції - «Лють», у прикордонної служби – «Сталевий кордон», У Нацгвардії – «Азов», «Буревій», «Червона калина», «Рубіж», «Спартан» та Кара-Даг». Кожна бригада має своє призначення, але спільну мету – вигнання ворога.

"Час Чернігівський" писав про родичів голови громади від партії "Рідний дім": Брат голови громади від «Рідного дому» отримав повістку і не йде у військкомат.

Схожі новини

Вiдео

У палаці культури Чернігова виявили склад гуманітарної допомоги, частина - із простроченим терміном

Бер 21, 20:31

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторію - ділки збували психотропні речовини в особливо великих розмірах

Бер 21, 18:21

Як буде сіятися цього року Прилуччина: як впливає на це гуманітарне розмінування та цукровий буряк?

Бер 21, 17:22

У Чернігові п'яний сумчанин їздив за кермом вантажівки

Бер 21, 16:38

Фото

У громаді на Чернігівщині висадили дві тисячі сосен

Бер 21, 15:57

Спецпроект

Що потрібно і малим, і великим: розмова з тими, хто залишився працювати на Чернігівщині

Бер 21, 15:38

Вiдео

Масштабні пожежі охопили Чернігівщину через спалювання сухої трави і сміття

Бер 21, 13:56

ТОП-переглядів