"Гвардія наступу": чи вистачає добровольців на Чернігівщині?

Лют 13, 20:39

1599

Вже тиждень іде набір до бригад «Гвардії наступу». Це ініціатива Міністерства внутрішніх справ, покликана створити вісім нових штурмових бригад у лавах Нацполіції, Нацгвардії та Державної прикордонної служби. Нові підрозділи складатимуться винятково із добровольців і будуть забезпечені найкращою зброєю та спорядженням, а головна мета цих бригад – звільнення окупованих територій, наступальні дії проти рашистів. За словами начальника Чернігівської обласної військової адміністрації В`ячеслава Чауса, на Сіверщині добровольців вистачає.

"Люди активно цікавляться вступом до «гвардії наступу» як у Чернігові так і в інших ЦНАПах. На сьогодні 5 ЦНАПів працює. І ми щодня, враховуючи вихідні, надаємо інформацію, співробітники відповідних органів приймають заявки. Ми маємо більше трьохсот людей, які зацікавились", - каже Вʼячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

У «Гвардію» набирають найкращих, тому відбір доволі жорсткий.

"Кожен кандидат повинен пройти анкетування, фізичну підготовку і також військово-лікарську комісію і спецперевірку після цього всього. Тому ми маємо розуміти, що із цих більш як трьохсот заявок не всі попадуть до «Гвардії наступу»", - розповів Володимир Недзельський, начальник Головного управіння Нацполіції в області.

Стати до лав «гвардії наступу» може майже кожен українець, але певні обмеження все ж існують.

"Є вікові обмеження і людина, яка не притягалась до кримінальної відповідальності, яка придатна до військової служби, у якої у військовому квитку записано чітко, що вона придатна до служби. Для того, щоб до нас прийти треба військовий квиток, паспорт і ідентифікаційний номер", - розповіла Тетяна Гамалій, сержант-менеджер відділу комплектування Чернігівського прикордонного загону.

Доброволець Сергій військового досвіду не має. Записався до поліцейської штурмової бригади «Лють». Каже, успішно склав усі тести, хоча вони були не з легких. А в поліції служити мріяв з дитинства.

"Я ще зі школи хотів служити в поліції, зараз  вийшло вступити в лави поліції. Щоб був порядок мене цікавить, хочу щоб правосуддя працювало і принести користь державі", - каже Сергій, доброволець.

Кожен доброволець сам обирає, в якій бригаді проходити службу. Більше деталей про те, як вступити до лав «Гвардії наступу» - на відповідному сайті.

"Час Чернігівський" розповідав про проект "Гвардія наступу":

Схожі новини

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: волонтерка Ірина Тимофєєва про Майдан, допомогу воїнам і військовий шпиталь

Бер 24, 18:55

Фото

У Чернігів приїхав командувач повітряного командування «Центр»: передали нагороду родині загиблого пілота

Бер 24, 18:26

Чернігівець вкрав криптовалюти на понад 100 тисяч гривень - загрожує до 8 років в'язниці

Бер 24, 14:45

Вiдео

Вам що погано? - на нараді із безпеки у Брижинського міські чиновники помітно нервували

Бер 24, 13:30

Chernihiv IT: що змінилося за рік?

Бер 24, 12:23

Фото

З кінологами та квадрокоптерами – на Чернігівщині шукали зниклу дворічну дитину

Бер 24, 10:56

У дзеркальну дату на Чернігівщині побралися 30 пар

Бер 24, 10:37

ТОП-переглядів