Наворожили, що біда прийде від води: фатальна риболовля забрала життя чоловіка з Коропщини

11 ЧЕРВНЯ 2024, 09:20

2290

Наворожили, що біда прийде від води: фатальна риболовля забрала життя чоловіка з Коропщини

Наворожили, що біда прийде від води: фатальна риболовля забрала життя чоловіка з Коропщини

31 травня в Карильському Коропської громади рятувальники дістали з озера тіло мешканця сусідньої Билки — 58-річного Івана Кравченка. За два дні до того він поїхав велосипедом на риболовлю, та додому так і не вернувся.

Розказують, що Іван мешкав удвох із матір’ю. Батька не стало вже давно, а молодший брат мешкає у Києві. Іван теж мав сім’ю, двічі, проте не склалося. Від шлюбів у нього четверо дорослих дітей. Мешкають вони окремо. Офіційно Кравченко був непрацевлаштований, проте без діла не сидів: за гроші випасав корів, допомагав пенсіонерам. А ще частенько рибалив і ходив у ліс по гриби. Продавши «здобич», заробляв додаткову копійку. Випити міг, але п’яницею не був.

На озері, де сталася трагедія, місцеві раніше полюбляли купатися. Та після того, як воно заросло очеретом, туди стали навідуватися здебільшого рибалки. Полюбляв там рибалити й Іван. Вранці 29 травня його востаннє бачили живим. Він зайшов до односельця накопати черв’яків і сказав:

«Поїду на озеро в Карильському. У мене там «резинка» стоїть, а витягти ніяк не виходить. Зачепив, мабуть. Тож візьму човна, що попід берегом, і попливу перекину снасть».

Надвечір 30 травня надійшла звістка з Карильського. Там місцеві рибалки знайшли біля берега Іванів велосипед, його табакерку і радіоприймач. А самого його ніде не було.

На ранок 31 травня стривожена мати викликала рятувальників. Вони зразу ж поїхали на озеро. Побачили на березі закинуту снасть (ту саму «резинку») і... тіло на воді посеред озера. А неподалік від нього перевернутий дерев’яний човен.

Еменесники витягли з води тіло і викликали правоохоронців. Тепер вони мають з’ясувати, як усе було. Та, вочевидь, Іван заплив дерев’яним човном на середину озера, щоб перекинути «резинку», і перекинувся. А плавати не вмів. Він іще з юності боявся води, бо колись у Києві йому наворожили, щоб не підходив близько до водойм, інакше буде біда...

Наворожили, що біда прийде від води: фатальна риболовля забрала життя чоловіка з Коропщини

Джерело: "Гарт", автор Юрій НІКІТІН

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Прикордонням Чернігівщини пронісся буревій. Багато вулиць залишилося без світла

16 ЛИПНЯ 2024, 15:05

Переселенка з Бахмута відкрила бізнес у Чернігові. Продає "олабах"

16 ЛИПНЯ 2024, 14:06

Керував громадою, виховував дітей, а тепер поширює чорнуху? У міську раду прилаштували одіозного діяча

16 ЛИПНЯ 2024, 12:56

Фото

У Чернігові чоловік стрибнув з мосту в Десну

16 ЛИПНЯ 2024, 12:49

Чернігівка виходжує пташенят хижого сокола та дикого голуба

16 ЛИПНЯ 2024, 11:43

Наступ росіян з півночі: Буданова не так зрозуміли?

16 ЛИПНЯ 2024, 11:24

Компанія «Епіцентр» почала набирати штат на Чернігівщині

16 ЛИПНЯ 2024, 10:30

ТОП-переглядів