На Чернігівщині рибалка втікав від поліцейських по воді і потонув

04 КВІТНЯ 2024, 09:36

6163

На Чернігівщині рибалка втікав від поліцейських по воді і потонув

Фото ілюстративне

23 березня на очах у поліцейських потонув 49-річний Анатолій Гузняєв. О сьомій годині ранку на місцевому ставку він розставляв рибацькі сітки. Поряд в очереті стояв його човен з веслом. Це побачили правоохоронці, гукнули дядька. 

Ймовірно, від переляку, що затримають і нарахують великі збитки державі, чоловік кинувся у воду, став плисти на середину ставка. І вже там просив про допомогу, махаючи руками. Поліцейські заплигнули у човен, однак Анатолій зник під водою. Пошуки тривали сім годин. Тіло чоловіка підняли водолази з глибини чотирьох метрів. 

Гузняєва на ставку бачили часто. Кажуть, продавав рибу, за це й жив. Любив випити. Проживав з місцевою жителькою Надією Романченко, бідували. Пара розписана не була. Надія має дорослих дочок та двох дітей від Анатолія. Хлопчикам один рік і три місяці та 12 років.  

Тижнем раніше, 15 березня, у ставку односельці виявили тіло 62-річного Павла Бойка з села Володькова Дівиця Носівської громади. Чоловік зник ще на початку березня. Ввечері вийшов з дому і не повернувся. Проживав з сином, дружина померла п’ять років тому. Був затятим мисливцем, полюбляв гуляти лісом. Тож після зникнення припустили, слід шукати там. 

— Слідів насильницької смерті на тілі правоохоронці не виявили. Нещасний випадок. Можливо, десь оступився біля води,  — розповів Олександр ГАВРИЛКО, староста Володьководівицького старостинського округу.

— Пенсіонер говорив, що не хоче жити? 

— Ні, ні рідним, ні сусідам. Ні з ким не сварився напередодні. Просто вийшов з дому і не повернувся.  

З початку року на водоймах області загинуло троє людей, повідомляють в головному управлінні ДСНС області. 

Авторка: Ольга САМСОНЕНКО, "Вісник Ч"

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Діти з Чернігівщини були в українському Хоґвортсі

09 ЧЕРВНЯ 2026, 10:01

Росіяни атакували хлібовоз: поранено водія

09 ЧЕРВНЯ 2026, 09:27

Віддала козу на благодійний аукціон

08 ЧЕРВНЯ 2026, 21:30

Вiдео

Був би 41 рік: у день народження видатного чемпіона, який загинув на фронті, провели турнір

08 ЧЕРВНЯ 2026, 19:42

Рука врятувала голову: "шахед розірвався на кладовищі"

08 ЧЕРВНЯ 2026, 18:36

«Свій - зеленіший і солодший»: секрет популярності ніжинського огірка

08 ЧЕРВНЯ 2026, 17:31

На Чернігівщині Президент призначив чотирьох суддів. Хто вони?

08 ЧЕРВНЯ 2026, 16:54

ТОП-переглядів