Історичне досягнення чернігівського важкоатлета: Микита Рубановський тепер мріє про Олімпіаду

07 ЛИСТОПАДА 2022, 17:23

2051

Це кадри переможного виступу та водночас історичного досягнення чернігівського важкоатлета Микити Рубановського. Наш земляк став чемпіоном Європи серед юніорів. Подібного успіху серед чоловіків на Чернігівщині ще не було. Зазвичай перемогами радували жінки-важкоатлетки.

"Це великий успіх чернігівської важкої атлетики, таких досягнень в чоловічій команді не було. Перший чемпіон Європи. Наскільки було це прогнозовано ? Ми рохраховували на медаль, а якого вона була б гатунки, як кажуть вирішувалося б на помості, де є суперники і воля атлета. Результат показав не найкращий на тренуванні  -165 кг у ривку і 200 у поштовху", - розповідає тренер Дмитро Шолох.

Після Чемпіонату Європи у Микити було мало часу на відпочинок. Зараз він знову на зборах. В коментарі "Часу Чернігівському" чемпіон сказав, що перемогу присвятив своїм рідним та українським захисникам, а також хлопець мріє про виступ на Олімпіаді.  

"На цих змаганнях розраховував на результат вищий, але мені для перемоги вистачило тих кілограмів, які підняв. Ця перемога особлива, і я вважаю - це крок до вищого п’єдесталу. Перемогу хочу присвятити дружині і нашим героям, які захищають нас на фронті. Я дякую ЗСУ, що у мене була можливість підняти наш прапор на ЧЄ. Я відчуваю відповідальність, адже я перший чемпіон Європи з Чернігова, сподіваюся, що і далеко не останній", - каже Микита Рубановський, чемпіон Європи з легкої атлетики.

Готуватися Микиті до Чемпіонату Європи довелося поза межами Чернігова. База важкоатлетів, що розміщувалася на стадіоні -  знищена. Однак спільними зусиллями міста та області вже знайдено приміщення для тренувань. Придбано інвентар, помости.

Ворожі руйнування і втрата бази не зламали силу духу чернігівців. Охочих займатися важкою атетикою стає все більше.    

"На даний час орендують приміщення через міську школу на вул.Савчука. Спільними зусиллями і міського управління, і департементу вирішили питання з орендою, щоб швидше придбати помости, інвентар. У Тернополі на зборах були, там благодійники придбали інвентар, на якому тренуються". - прокоментував Андрій Шемець, директор департаменту сімї молоді та спорту Чернігівскої ОВА.

"Дух піднявся, багато дітей прийшло до залу, і всі бажають стати сильними", - радіє Дмитро Шолох.

"Час Чернігівський" у відеосюжеті розповідав про тренування та виступи чернігівської стрільчині: Чернігівка Галина Авраменко тренувалася у бомбосховищі, а на чемпіонаті світу виграла – золото.

Схожі новини

Фото

Жінка із Сновщини збирає зморшки пригорщами

16 КВІТНЯ 2024, 15:50

У сусідній Сумщині - велика втрата: на фронті загинув міський голова Лебедина Олександр Бакликов

16 КВІТНЯ 2024, 14:44

Тренерка розказала, чому діти з Чернігова їздять плавати у Славутич

16 КВІТНЯ 2024, 13:31

Воїн з Чернігівщини отримав "Золотий Хрест". Про нагороду розказав майже через рік

16 КВІТНЯ 2024, 12:24

На прикордонні Чернігівщини людина живе у болоті

16 КВІТНЯ 2024, 11:21

Як відбувається придбання квартири: головні етапи

16 КВІТНЯ 2024, 10:47

Фото

Виробник чернігівської вівсянки цьогоріч сподівається на хороший врожай

16 КВІТНЯ 2024, 10:20

ТОП-переглядів