Чернігівка Галина Авраменко тренувалася у бомбосховищі, а на чемпіонаті світу виграла – золото

06 ВЕРЕСНЯ 2022, 10:09

1803

Відома чернігівська стрільчиня Галина Авраменко після повернення в Чернігів з чемпіонату світу допомагає вдосконалюватися юним спортсменам.

Тир для стрільби нині облаштували в одному з корпусів «Чернігівської політехніки» прямо в бомбосховищі.  Адже попередні місця для тренування у підвалах шкіл тепер використовують як укриття для учнів.

Зараз такі суворії реалії життя. Але Галина та її тренер і батько Геннадій Авраменко ставляться до всього з розумінням.     

"Слава Богу знайшлося приміщення куди пустили для тренувань. Воно на базі політеху. Колись тренувалися тут. Приміщення знайоме і дай бог утриматися і продовжити свою працю", - каже Геннадій Авраменко, заслужений тренер України.

"Переїхали сюди перед чемпіонатом світу, і не було можливості нормально тренуватися і повноціно присвячувати тренуванню. Це вплинуло, я думаю", - розповідає Галина Авраменко, чемпіонка світу з кульовох стрільби.

Попри війну, відсутність належних умов для тренувань та багато інших факторів, чернігівка спромоглася виграти у серпні на чемпіонаті світу у Франції золоту та срібну нагороди. Здавалося б хороший результат на фоні всього пережитого, але спортсменка вважає, що могла б виступити ще краще.

"Я максималістка по житті і для мене пріоритет головне результат. Два роки не було змагань через коронавірус - це якось вплинуло на загальний рівень", - каже Галина Авраменко.

Успіх Галини на чемпіонаті світу відзначив начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус. Він вважає, що у дуже складних умовах чернігівським спорстменам вдається досягати неймовірних результатів на міжнародній арені і дарувати українцям радість від перемог.\

"Наші спортмени, які представляють країну, здобувають нагороди всупереч, що відбувається війна. Є проблеми і на чернігівщині, де були знищені спортивні обєкти. Такі люди - герої. Ви герої. Я дякую вам за це", - каже В’ячеслав Чаус.

Чемпіонці світу подарували нову зброю, без якої досягати результатів просто нереально. Також подякували в адмністрації і молодим спортсменам, які теж намагаються не відставати від більш іменитих партнерів.

Час Чернігівський повідомляв, яе за кілька місяців до війни Чернігівський тир отримав нове життя.

Схожі новини

Фото

У Чернігівській ОВА передали нагороди родинам загиблих бійців

16 КВІТНЯ 2024, 17:31

Фото

100-літній бахмаччанин розповів про власні секрети довголіття

16 КВІТНЯ 2024, 17:18

Фото

Жінка із Сновщини збирає зморшки пригорщами

16 КВІТНЯ 2024, 15:50

У сусідній Сумщині - велика втрата: на фронті загинув міський голова Лебедина Олександр Бакликов

16 КВІТНЯ 2024, 14:44

Тренерка розказала, чому діти з Чернігова їздять плавати у Славутич

16 КВІТНЯ 2024, 13:31

Воїн з Чернігівщини отримав "Золотий Хрест". Про нагороду розказав майже через рік

16 КВІТНЯ 2024, 12:24

На прикордонні Чернігівщини людина живе у болоті

16 КВІТНЯ 2024, 11:21

ТОП-переглядів