Чернігівка Галина Авраменко тренувалася у бомбосховищі, а на чемпіонаті світу виграла – золото

Вер 06, 10:09

1040

Відома чернігівська стрільчиня Галина Авраменко після повернення в Чернігів з чемпіонату світу допомагає вдосконалюватися юним спортсменам.

Тир для стрільби нині облаштували в одному з корпусів «Чернігівської політехніки» прямо в бомбосховищі.  Адже попередні місця для тренування у підвалах шкіл тепер використовують як укриття для учнів.

Зараз такі суворії реалії життя. Але Галина та її тренер і батько Геннадій Авраменко ставляться до всього з розумінням.     

"Слава Богу знайшлося приміщення куди пустили для тренувань. Воно на базі політеху. Колись тренувалися тут. Приміщення знайоме і дай бог утриматися і продовжити свою працю", - каже Геннадій Авраменко, заслужений тренер України.

"Переїхали сюди перед чемпіонатом світу, і не було можливості нормально тренуватися і повноціно присвячувати тренуванню. Це вплинуло, я думаю", - розповідає Галина Авраменко, чемпіонка світу з кульовох стрільби.

Попри війну, відсутність належних умов для тренувань та багато інших факторів, чернігівка спромоглася виграти у серпні на чемпіонаті світу у Франції золоту та срібну нагороди. Здавалося б хороший результат на фоні всього пережитого, але спортсменка вважає, що могла б виступити ще краще.

"Я максималістка по житті і для мене пріоритет головне результат. Два роки не було змагань через коронавірус - це якось вплинуло на загальний рівень", - каже Галина Авраменко.

Успіх Галини на чемпіонаті світу відзначив начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус. Він вважає, що у дуже складних умовах чернігівським спорстменам вдається досягати неймовірних результатів на міжнародній арені і дарувати українцям радість від перемог.\

"Наші спортмени, які представляють країну, здобувають нагороди всупереч, що відбувається війна. Є проблеми і на чернігівщині, де були знищені спортивні обєкти. Такі люди - герої. Ви герої. Я дякую вам за це", - каже В’ячеслав Чаус.

Чемпіонці світу подарували нову зброю, без якої досягати результатів просто нереально. Також подякували в адмністрації і молодим спортсменам, які теж намагаються не відставати від більш іменитих партнерів.

Час Чернігівський повідомляв, яе за кілька місяців до війни Чернігівський тир отримав нове життя.

Схожі новини

Юна чернігівська біатлоністка представлятиме Україну на чемпіонаті світу

Лют 06, 15:16

У Ніжині відремонтують аварійні об’єкти водоканалу – допоможуть французи

Лют 06, 14:36

"Гвардія наступу": скільки добровольців записалось на Чернігівщині

Лют 06, 13:58

Калорійність, як в пелетів, і практично немає зольності: смолинський торфобрикет - найкращий

Лют 06, 13:07

При Чернігівській ОВА формують Штаб волонтерів

Лют 06, 12:23

П’яний в хлам водій спричинив ДТП у Чернігові

Лют 06, 11:37

Лікарня в Бобровиці отримала сучасний рентген-апарат: хто платитиме за знімки

Лют 06, 11:13

ТОП-переглядів