Франція підтримає включення культурних об’єктів Чернігівщини до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

02 ЧЕРВНЯ 2023, 11:05

840

Франція продовжить допомагати відновлювати Чернігівщину, шефство над якою вона взяла минулого року. Про це повідомив посол Франції під час свого перебування у Чернігові. Етьєн де Понсен разом  з делегацією приїхав оцінити результати співпраці, а також визначити наступні задачі, над якими працюватиме його країна.  

"Франція надала 6 мостів, 5 - вже функціонуть і 1 - в процесі становлення. Ми також передавали автобуси для області, надавали обладання для навчання школярів, зокрема регіон Іль де Франс долучився. Це було відповіддю для вирішення нагальним проблем області", - розповів Етьєн де Понсен, посол Франції в Україні.

Дружба між Чернігівщиною і Францією поглиблюється. Чернігів та Реймс вже стали містами-партнерами. На завершальній стадії оформлення таких відносин між Ніжином та Сен-Жермен-ан-Ле.

"Франція і Латвія - дві країни, які найбільше допомагають Чернігівщини відновитися, стати на ноги, зробити все, щоб повернулося повноцінне життя. Я дякую французькому народу за підтримку Чернігівщини", - каже В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

Крім того, Франція готова підтримати Чернігівщину, яка хоче подати заявку для включення  культурних об’єктів Чернігова до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Огляд цих обєктів було однією із задач французської делегації.

"Маємо відвідати об’єкти, які областю пропонуються для внесення до спадщини ЮНЕСКО. Вважаємо заявку обгрунтованою і Франція обіцяє свою підтримку кандидатурі чернігівської спадщини для внесення до списку ЮНЕСКО", - прокоментував посол Франції в Україні.

Результати візиту офіційних осіб Франції будуть відомі вже за кілька тижнів, сказав  Етьєн де Понсен.

"Час Чернігівський" писав про допомогу Франції: 

Схожі новини

По чім на місцевому ринку Чернігівщини бройлери, качки і курчата

18 КВІТНЯ 2024, 19:23

Група «Прозорість і підзвітність» посилить контроль за закупівлями

18 КВІТНЯ 2024, 18:07

Фото

Чернігівка відкрила кондитерську у Лондоні

18 КВІТНЯ 2024, 17:13

У Ніжині відкриють магазин Епіцентр формату Express

18 КВІТНЯ 2024, 16:13

Носівка у жалобі за загиблою поліціянткою Аліною Миколаєць

18 КВІТНЯ 2024, 15:08

Загинув на плацдармі біля Кринок: рідні просять за петицію щодо звання Героя

18 КВІТНЯ 2024, 14:09

Троє чеченських військовослужбовців дістали поранення під час обстрілу Брянщини

18 КВІТНЯ 2024, 13:51

ТОП-переглядів