Франція підтримає включення культурних об’єктів Чернігівщини до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Чер 02, 11:05

504

Франція продовжить допомагати відновлювати Чернігівщину, шефство над якою вона взяла минулого року. Про це повідомив посол Франції під час свого перебування у Чернігові. Етьєн де Понсен разом  з делегацією приїхав оцінити результати співпраці, а також визначити наступні задачі, над якими працюватиме його країна.  

"Франція надала 6 мостів, 5 - вже функціонуть і 1 - в процесі становлення. Ми також передавали автобуси для області, надавали обладання для навчання школярів, зокрема регіон Іль де Франс долучився. Це було відповіддю для вирішення нагальним проблем області", - розповів Етьєн де Понсен, посол Франції в Україні.

Дружба між Чернігівщиною і Францією поглиблюється. Чернігів та Реймс вже стали містами-партнерами. На завершальній стадії оформлення таких відносин між Ніжином та Сен-Жермен-ан-Ле.

"Франція і Латвія - дві країни, які найбільше допомагають Чернігівщини відновитися, стати на ноги, зробити все, щоб повернулося повноцінне життя. Я дякую французькому народу за підтримку Чернігівщини", - каже В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

Крім того, Франція готова підтримати Чернігівщину, яка хоче подати заявку для включення  культурних об’єктів Чернігова до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Огляд цих обєктів було однією із задач французської делегації.

"Маємо відвідати об’єкти, які областю пропонуються для внесення до спадщини ЮНЕСКО. Вважаємо заявку обгрунтованою і Франція обіцяє свою підтримку кандидатурі чернігівської спадщини для внесення до списку ЮНЕСКО", - прокоментував посол Франції в Україні.

Результати візиту офіційних осіб Франції будуть відомі вже за кілька тижнів, сказав  Етьєн де Понсен.

"Час Чернігівський" писав про допомогу Франції: 

Схожі новини

В Остерській громаді поховали бійця, який загинув у бою на Запоріжжі

Вер 22, 07:55

Михайло Харченко палив зілля і сам обгорів

Вер 21, 18:43

«Галс Агро» розповіла, чому вирішила попри війну запустити перший біометановий завод на Чернігівщині

Вер 21, 17:27

На День міста снайперська гвинтівка "Чернігів" вже працює на фронті

Вер 21, 15:07

Голова АРМА Олена Дума про облгази Фірташа: «Ми фіксуємо відсутність доходів до бюджету»

Вер 21, 14:31

Микола Супрун із Куликівщини віддав на ЗСУ власне авто

Вер 21, 13:26

Вiдео

Двох дітей в один день збили у Чернігові на пішохідних переходах: оприлюднено відео

Вер 21, 12:52

ТОП-переглядів