Ексклюзивна кав‘ярня-книгарня відкрилася на Чернігівщині

19 БЕРЕЗНЯ 2024, 17:13

3799

Кав‘ярня-книгарня "Жито" у Ніжині

Кав‘ярня-книгарня "Жито" у Ніжині

У Ніжині відкрилася нова спешелті кав‘ярня-книгарня "Жито". Про це повідомив Леонід Руденко.

«ЖИТО З РОДЗИНКАМИ

Дехто з наших підписників постійно запитував, ну коли вже відкриється перша у нашому місті тематична кав'ярня ,,Жито"? 

Так от. ВЖЕ!

І направду, Оля з Антоном, молоді власники цієї справжньої родзинки Ніжина, поки виправдовують очікування. Локація вийшла затишна, атмосферна і на диво демократична. Справжнє молодіжне сучасне кафе-книгарня, таке, яким воно і має бути.

Правда є один суттєвий недолік. З огляду на те як стрімко воно набирає популярність, скоро вільний столик тут потрібно буде замовляти заздалегідь», - пише Леонід Руденко.

Ексклюзивна кав‘ярня-книгарня відкрилася на Чернігівщині  Ексклюзивна кав‘ярня-книгарня відкрилася на Чернігівщині

Ексклюзивна кав‘ярня-книгарня відкрилася на Чернігівщині  Ексклюзивна кав‘ярня-книгарня відкрилася на Чернігівщині

Ексклюзивна кав‘ярня-книгарня відкрилася на Чернігівщині  Ексклюзивна кав‘ярня-книгарня відкрилася на Чернігівщині

Власниця кав'ярні Ольга Ріпа давно виношувала ідею тематичного закладу в історичному центрі Ніжина, по вулиці Гоголя. Ольга творча особистість, вона дуже любить читати, особливо під горнятко запашної кави. Саме так і виникла ідея створити затишне місце, де можна буде відпочити від цифрового світу і побути наодинці з собою.

Реалізувати мрію вдалося завдяки державній програмі "єРобота", де Ольга виграла мікрогрант на суму 250 тисяч гривень.

Ольга Ріпа

"Я обожнюю каву і все що з нею пов'язано. В Ніжині мало таких місць, де хочеться знаходиться довго, сповільнитися за чашкою смачної кави. Ми хочемо зробити особливу каву, спешелті зерно з альтернативними методами приготування, те чого ще немає. Чому ще книги? Тому що я дуже люблю читати, люблю це як мистецтво, занурюватися в історії, їх можна буде придбати або просто почитати", - каже пані Ольга.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Учениця з Чернігівщини отримуватиме 2360 грн стипендії від Кабміну

08 ЛИСТОПАДА 2025, 22:02

Вiдео

Не підвели: чернігівські студенти-кікбоксери «запалили» на чемпіонаті світу

08 ЛИСТОПАДА 2025, 20:13

На Чернігівщині громада купили хати для переселенців з дітьми: вільні місця ще є

08 ЛИСТОПАДА 2025, 17:38

Удома чекали два сини... У громадах Чернігівщини втрати

08 ЛИСТОПАДА 2025, 16:12

Адвокат з Борисполя хоче стати суддею у Чернігові

08 ЛИСТОПАДА 2025, 15:10

«Лизнула темну кисло-солодку речовину»: два сини померли, мати лікується

08 ЛИСТОПАДА 2025, 11:57

Зеленський посмертно відзначив музейницю з Чернігівщини

08 ЛИСТОПАДА 2025, 10:48

ТОП-переглядів