Юний шоколатьє з Куликівки

27 ЖОВТНЯ 2023, 20:08

3758

Юний шоколатьє з Куликівки

Юний шоколатьє з Куликівки

Юний куликівець став учасником освітньої програми для підлітків «‎План.Дій». Він підкорив своєю працьовитістю і прагненням творити смачні шедеври.

У 5 класі він створив YouTube-канал з кулінарними рецептами. Продавав власну випічку. А одного разу почав експериментувати з шоколадом та сублімованими ягодами... Тепер школяр Антон Сало виготовляє шоколадних зайців, цукерки у вигляді троянд, сердець, навіть герб України.

Ще більше хлопець здивував однолітків, коли долучився до шкільного проєкту з оновлення навігації в Куликівці, пише «Інженерний тиждень».

«‎Як ви помітили, я не люблю сидіти без діла», — каже Антон.

 Школяр Антон Сало експериментує із шоколадом

Хлопець з дитинства полюбляв майструвати. Виявилось, для нього рукоділля це не тільки щось пиляти, паяти чи вирізати. Змішувати, згущувати, виливати, а потім дегустувати результат — теж рахується.

«‎Щойно в нашій громаді стало не так гучно, я пішов з другом плести маскувальні сітки. Потім робив патріотичне печиво на благодійні ярмарки. Кошти з продажу віддавав на потреби ЗСУ. Я розумію, що війна не закінчиться швидко, і треба вчитися жити в нових умовах. Тому продовжив розвиватись у своїй улюбленій справі — виготовленні солодощів із бельгійського шоколаду. Хобі допомагає зібратися, трохи відволікає від важких новин.

І це я вам кажу не для того, щоб похвалитися, а щоб усі розуміли: сьогодні кожен повинен діяти. Не можна сидіти, склавши руки. Тож коли я дізнався про "План.Дій", подумав, що це ще один мій внесок у Перемогу».

Також його команда успішно завершила збір на «‎Спільнокошті», і от-от отримає все необхідне для виготовлення вуличних табличок із переробленого пластику. Зараз діти досліджують центральну вулицю, де повісять перший комплект оновленої навігації. Обирають найпомітніші для вказівників місця.

«‎Ну, хіба ми могли коли-небудь уявити, що нам, школярам, довірять оновити навігацію в Куликівці? Що завдяки нашим зусиллям у школі з'явиться сучасний фрезерувальний станок? Звісно, ми не самі досягли цієї мети. З нами працювала потужна команда професіоналів. Дякуємо "План.Дій" за те, що повірили в нас, за знання, навички та впевненість, яку ви в нас вселили!», дякує Антон.

 Школяр Антон Сало експериментує із шоколадом і навчає інших

Жителі громади коментують

У коментарях земляки зичать хлопцю удачі, бо надто вишукані і смачні у нього виходять солодощі.

Голова Куликівської громади Юлія Постернак:

- Ще до війни ми розпочали пошук активної молоді для залучення юного покоління до суспільного життя в громаді. Це ніша, яка заповнена не була. Сьогодні у нас вже сформована команда ідейників, які готові пізнавати щось нове, не боятися втілювати свої маленькі мрії й впевнено крокувати у завтрашній день, серед них і Антон Сало - кмітливий, юний трудолюб і підприємливий хлопець. Він точно знає з чого починається успіх!

Ніна Мудрицька:

- Антоне, ти молодчинка. Мала нагоду куштувати твої шоколадні шедеври. Це - супер!  Не зупиняйся на досягнутому, вдосконалюйся. Успіхів!

Світлана Масльонка:

- Впевнена, що цей юнак матиме гарне майбутнє , а дорослі і освітнє середовище сприятимуть цьому.  Бажаю успіху Антонові, нехай знання і навички зіграють впевнену стартову позицію для майбутнього зростання

Вироби Антона Сала

Довідково

Практичний освітній курс із відбудови для підлітків «‎План.Дій» впроваджується ГО «Про.Про.Лаб» в рамках проєкту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст курсу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Джерело«Інженерний тиждень»

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів