Чернігівські енергетики розповіли, в яких умовах довелося лагодити шкоду, заподіяну російськими передноворічними обстрілами

03 СІЧНЯ 2023, 19:23

2587

Чернігівські енергетики розповіли, в яких умовах довелося лагодити шкоду, заподіяну російськими передноворічними обстрілами

Наслідки "приходів"

Отримувати новорічні прильоти від рашистів працівники прикордонних дільниць АТ «Чернігівобленерго» почали ще 30 грудня. Найбільше цього разу дісталося новгород-сіверським енергетикам. Бо росіяни цілили не лише в споруди, а й у мирних та цивільних фахівців.

– По обіді 30 грудня наша бригада із 4 чоловік виїхала на ремонт лінії 10 кВ, що за 500 метрів від російського кордону. Пошкодження лінії було аварійним, причина – несприятливі погодні умови, – розповідає старший майстер Новгород-Сіверської дільниці Корюківського РЕМ АТ «Чернігівобленерго» Роман Антоненко. – Однак закінчити ремонтні роботи хлопцям не вдалося – просто над собою вони побачили дрон, а за кілька хвилин метрах у 30 від місця ремонту розірвався снаряд. Довелося дуже швидко збирати обладнання і тікати.

Чернігівські енергетики розповіли, в яких умовах довелося лагодити шкоду, заподіяну російськими передноворічними обстрілами

Чернігівські енергетики розповіли, в яких умовах довелося лагодити шкоду, заподіяну російськими передноворічними обстрілами

Однак на цьому все не закінчилося – машину енергетиків обстріляли просто на ходу. Як пізніше повідомили у Чернігівському прикордонному загоні, того дня Новгород-Сіверську громаду обстрілювали мінами калібру 120 мм та реактивними снарядами. На щастя, всі енергетики залишилися живими і наступного дня виїхали на ремонт все тієї ж лінії – попри небезпеку всі споживачі, які живилися від неї, були заживлені.

У таких умовах ще з лютого минулого року продовжують працювати енергетики 4 прикордонних дільниць «Чернігівобленерго» – Новгород-Сіверської, Семенівської, Сновської та Городнянської. Незважаючи на постійну небезпеку і пряму загрозу життю, фахівці не продовжують щодня виконувати свою роботу.

«Усі вони – невидимі бійці енергетичного фронту, який зараз аж ніяк не менш важливий, ніж бойовий фронт, спражні герої, якими ми дуже пишаємось. Усі ви, як і українські військові, наближаєте нашу спільну Перемогу! І ми вам за це щиро вдячні!», - коментують у «Чернігівобленерго».

Чернігівські енергетики розповіли, в яких умовах довелося лагодити шкоду, заподіяну російськими передноворічними обстрілами

Чернігівські енергетики розповіли, в яких умовах довелося лагодити шкоду, заподіяну російськими передноворічними обстрілами

3 січня зранку росіяни з прикордонних територій знов обстріляли північ Чернігівщини. Починаючи з 8.10 військові зафіксували 19 приходів зі ствольної артилерії. На щастя, ані люди, ані об’єкти інфраструктури цього дня не постраждали, а енергетики знову продовжили виконувати роботу, в тому числі, усувати наслідки більш ранніх обстрілів.

"Час Чернігівський" писав про роботу енергетиків:

Схожі новини

Вiдео

В Канаді повірили і оцінили: на Чернігівщині завершують ремонт особливих укриттів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 18:58

Чернігівщина у групі ризику: Зеленський поставив Лукашенку ультиматум через ретранслятори

22 ЧЕРВНЯ 2026, 17:28

У селі ремонтують дорогу за кошти аграріїв

22 ЧЕРВНЯ 2026, 16:46

Велика мережа може піти з ринку: на Чернігівщині працює 8 магазинів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 13:11

Фото

Училися керувати дронами й грали у футбол: як діти з Чернігівщини проводять літо на Буковині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 11:44

Підземна операційна та своя свердловина: лікарням Чернігівщини допомогли французи

22 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

Росіяни «герберою» вдарили по будинку на Чернігівщині: постраждали батько та донька

22 ЧЕРВНЯ 2026, 09:43

ТОП-переглядів