Чернігівський електромонтер Володимир: "Ми і досі напоготові – війна не закінчилася"

13 СЕРПНЯ 2022, 11:36

987

Чернігівський електромонтер Володимир: "Ми і досі напоготові – війна не закінчилася"

Володимир Миколайович

У перші дні активних бойових дій на території Чернігівщини оперативно-виїзним бригадам електриків було несолодко – протягом дня їм доводилося просто без перепочинку їздити з одного місця пошкодження до іншого, але ніхто на це не скаржився.

"Обирати, виходити чи не виходити на роботу на початку повномасштабного вторгнення росіян, мені навіть не довелося, – усміхається електромонтер оперативно-виїзної бригади цеху централізованого ремонту Чернігівських МЕМ (АТ «Чернігівобленерго») Володимир. – Визначила це сама доля – у ніч, коли москалі вперше обстріляли Україну ракетами, я був на зміні. Наша бригада мала їхати на планові роботи, аж тут зателефонував диспетчер і сказав, що треба повертатися на базу, бо... почалася війна. Спочатку було просто відчуття розгубленості і якогось ступору, бо ніяк не міг втямити, що таке і правда може відбуватися у XXI столітті. От як реагувати на таке повідомлення, якщо, що таке війна, знаєш лише з книжок і фільмів? Щоправда, тривав цей стан недовго. За розгубленістю прийшла тверда впевненість, що треба посилено працювати, адже навіть під час війни містяни мають бути зі світлом".

Володимир Миколайович каже, що взагалі робота в той час кардинально від звичної не відрізнялася, хіба що сирени та вибухи відволікали.

"Ну і пошкодження не завжди були електричними. Якщо раніше лише зрідка якийсь вандал міг збити молотком замок на трансформаторній підстанції, то після вибухів двері та дахи ТП часто повністю зносило, обладнання дірявило осколками. Та що тут поробиш... Якось справлялися. Коли снаряди свистіли зовсім поряд, було страшно, а так, якщо чесно, навіть не мали часу про це подумати. Окрім того, людина до всього звикає, така її природа..."  – розповідає далі чоловік.

Зараз оперативно-виїзні бригади Чернігівських МЕМ працюють у своєму звичному режимі.

"Добре, що у нас нарешті стало спокійніше. Але всі ми і досі напоготові – війна не закінчилася, тож маємо бути готовими до найгіршого і вже зараз ладнати мережі так, щоб у випадку повторної агресії ворожі кулі нанесли їм якомога меншу шкоду, – каже Володимир. – Світло у споживачів має бути за будь-яких умов!"

Читати також: Про найскладнішу ситуацію в Чернігові, роботу під перехресним вогнем та підтримку колег: як працювали газовики під час бойових дій

Джерело: Energy Club

Схожі новини

Ведмедів і зубрів поки що не бачили, але є рисі, вовки та олені

23 ЛЮТОГО 2024, 15:46

Вiдео

«Тепло його рук я відчуваю досі», - Ірина Макуха з Прилук отримала нагороду свого загиблого чоловіка

23 ЛЮТОГО 2024, 15:39

Як фотоапарат, який вкрали росіяни, допоміг ідентифікувати окупантів

23 ЛЮТОГО 2024, 13:40

У Чернігівській ОВА розповіли як працюють для прозорості тендерів

23 ЛЮТОГО 2024, 12:45

Наталія квасить зеленки в 200-літровій дубовій бочці, що залишилась від батька. Кожен гриб чистить зубною щіткою

23 ЛЮТОГО 2024, 12:34

Чернігівці поширили фейк про військкомат: здебільшого постили чоловіки або ухилянти

23 ЛЮТОГО 2024, 11:36

Плюс троє суддів на Чернігівщині. Де побільшало слуг Феміди?

23 ЛЮТОГО 2024, 11:20

ТОП-переглядів