Чернігівська журналістка працює на оновленому телеканалі РАДА

21 ЛЮТОГО 2022, 15:44

1169

Чернігівська журналістка працює на оновленому телеканалі РАДА

Валентина Милько

Кореспондент телеканалу «Рада» чернігівка Валентина Милько - вже кілька років спілкується з аудиторією через екран телевізора. Її співрозмовники та коментатори - вітчизняні політики, експерти, аналітики та лідери думок.

Однак все почалося із роботи на «Суспільному», потім на 4-му, «Прямому», а нині - на головній телекнопці парламенту телеканалі «Рада». Про секрети успішної кар‘єри, як пробитися дівчині з Чернігова на головний держканал країни - і багато іншого -у невеликому бліц-інтерв‘ю з Валентиною Милько, ексклюзивно для читачів «Часу Чернігівського».

Валентина Милько - чернігівка, яка робить успішну кар’єру в столиці. Резюме виглядає солідно: від “Суспільне. Чернігів” до телеканалу Рада. Як все це стало реальністю - розповідає вона сама.

- Моя кар’єра в Києві не розпочалась би без роботи в Чернігові. Усюди дивляться на досвід. Я працевлаштувалася швидко, бо мала більше року практичного досвіду та хорошу базу навичок з регіонального радіо та телебачення.  В столиці в плані перспектив та кар’єри немає меж, хорошим журналістам часто надходять пропозиції з інших каналів, та і тем для зйомок значно більше. Кожен може знайти, що йому до душі.

- Наскільки було складно стати частиною команди телеканалу «Рада»?

- Досить складно. При працевлаштуванні на оновлений телеканал «Рада» ретельно перевіряють твоє портфоліо: дивляться на матеріали що робив до того, на те, як тримаєшся в прямому ефірі, що говориш та як формулюєш запитання. Але це ще більше мотивує вчитися та вдосконалювати  свої вміння.

- Тобто, для отримання нової роботи стали в нагоді попередній досвід та навички?

- Так, 100 %. В мене було 2,5 роки досвіду на телебаченні саме в столиці. Багато політичних зйомок, прямих ефірів та, звісно, сюжетів.

Першу роботу на телебаченні в столиці ( 4 канал ) я отримала тільки завдяки досвіду роботи на регіональному телеканалі. Я не проходила безоплатних стажувань, а одразу взялась до роботи).

Схожі новини

Ведмедів і зубрів поки що не бачили, але є рисі, вовки та олені

23 ЛЮТОГО 2024, 15:46

Вiдео

«Тепло його рук я відчуваю досі», - Ірина Макуха з Прилук отримала нагороду свого загиблого чоловіка

23 ЛЮТОГО 2024, 15:39

Як фотоапарат, який вкрали росіяни, допоміг ідентифікувати окупантів

23 ЛЮТОГО 2024, 13:40

У Чернігівській ОВА розповіли як працюють для прозорості тендерів

23 ЛЮТОГО 2024, 12:45

Наталія квасить зеленки в 200-літровій дубовій бочці, що залишилась від батька. Кожен гриб чистить зубною щіткою

23 ЛЮТОГО 2024, 12:34

Чернігівці поширили фейк про військкомат: здебільшого постили чоловіки або ухилянти

23 ЛЮТОГО 2024, 11:36

Плюс троє суддів на Чернігівщині. Де побільшало слуг Феміди?

23 ЛЮТОГО 2024, 11:20

ТОП-переглядів