Чернігівку-конгресвумен Спартц хоче "підсидіти" конкурент-республіканець

05 КВІТНЯ 2024, 09:18

1380

Вікторія Спартц

Вікторія Спартц

Поки одні звинувачують Вікторію Спартц у надмірній симпатії до путіна, інші - навпаки, роблять наріжним каменем передвиборчої кампанії той факт, що чернігівка не на словах, а на ділі підтримує рідну державу. 

«Для розуміння як історію з Україною використовують у внутрішній боротьбі республіканців у виборах в Палату.

Памʼятаєте Вікторію Спартц. Республіканка з українським корінням? Так ось на її окрузі зараз опонент, Чак Гудріч, розгорнув кампанію проти неї і звинувачує у тому, що вона віддає перевагу Україні, а не інтересам США», - повідомив нардеп Ярослав Железняк у власному телеграм-каналі.

Гудріч підкреслює, що Спартц спрямувала "40 мільярдів наших податкових доларів в Україну, перш ніж було завершене будівництво стіни на кордоні". Така собі історія, не дуже нам зараз все це допомогає…», - резюмував Железняк. 

Опонент Спартц, Чак Гудріч показав телевізійний ролик, звинувачуючи чернігівку у тому, що вона ставить «Україну на перше місце», надаючи пріоритет допомозі для країни, а не забезпеченню кордонів США. Одначе Вікторія Спартц рішуче заперечує цю претензію.

Конфлікт розгортається напередодні праймеріз в Індіані 7 травня, де Спартц стикається з великою кількістю претендентів на первинних виборах після того, як у лютому скасувала своє рішення не балотуватися на переобрання. Гудріч, представник штату Індіана, позичив своїй кампанії 1 мільйон доларів і став найкращим телевізійним рекламодавцем, повідомляє The Washington Post.

В останньому зверненні Гудріч каже, що Спартц надіслала Україні «40 мільярдів наших податкових доларів до того, як буде завершено будівництво стіни на кордоні», очевидно, що це натяк на її голосування за пакет допомоги для України, який Палата представників ухвалила в травні 2022 року. 

Чак Гудріч

Чак Гудріч

У ролику також показали Спартц з Байденом в Овальному кабінеті того місяця, коли президент підписував двопартійний законопроєкт про прискорення процесу надсилання військової допомоги Україні.

Минулого тижня Спартц розкритикувала ролик Гудріча в електронному листі до своїх прихильників, назвавши його «брехливим корумпованим RINO», що є скороченням від «республіканець, тільки по імені». 

Спартц сказала, що вона була першою, хто закликав до аудиту допомоги Україні, і зазначила, що і Білий дім, і український уряд критикували її позицію щодо війни.

«Коли вона розповідає про свою позицію та геополітичні інтереси Америки, виборці виявляють, що згодні з нею набагато більше, ніж можна було очікувати, дивлячись на телевізійну рекламу», — сказав у заяві консультант кампанії Спартц Ден Хейзелвуд. «Її позиція про відсутність чистих чеків, підзвітність і захист свободи резонує з 80% її округу».

3 квітня кампанія Спартц посилила свою протидію, запустивши телевізійну рекламу, яка звинувачує Гудріча в тому, що він ставить «Китай на перше місце».

У коментарі минулого місяця Спартц засудила те, що вона назвала «помилковим вибором»: за підтримку надати Україні «необмежений чек», також вона і отримала критику як «пропутінська» політикиня. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Бізнесмен живе з колишньою дружиною депутата: подробиці стрілянини у Прилуках

15 ЧЕРВНЯ 2024, 08:50

Обстрілів за тиждень поменшало: ситуація на прикордонні Чернігівщини

15 ЧЕРВНЯ 2024, 08:13

У Чернігові поховали 25-річного загиблого на війні бійця

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:46

«Кину матюкатися у фейсбуці» - як волонтер з Чернігівщини привертає увагу до зборів на ЗСУ

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:14

У Чернігівській області зʼявилися 14 нових магазинів. Які та де

14 ЧЕРВНЯ 2024, 17:12

Неврологічне відділення в Корюківці розширилося, але черги на лікування не зникли. Хворі їдуть з усіх сусідніх громад

14 ЧЕРВНЯ 2024, 16:31

“Патріоти” та F-16 для України: що фіксує безпекова угода зі США

14 ЧЕРВНЯ 2024, 16:25

ТОП-переглядів