Конгресвумен Вікторії Спартц, яка родом із Чернігівщини, дорікнули "підтримкою путіна"

03 КВІТНЯ 2024, 09:23

835

Вікторія Спартц

Вікторія Спартц

Американська політикиня і соратниця екс-президента Трампа похизувалася, що підтримує тих, хто тримає вдома стрілецьку зброю, також вона є довічною членкинею NRA - Національної стрілецької асоціації США. І на те є причина.

«Як довічний член NRA, я пишаюся тим, що знову отримала підтримку NRA - Національної стрілецької асоціації Америки. Як людина, яка виросла під час тиранічного уряду, я розумію, що наша Друга поправка є другою з певної причини – щоб захистити всі інші права від усіх зовнішніх і внутрішніх ворогів. Я завжди буду твердо відстоювати права всіх законослухняних американців згідно з Другою поправкою!», - написала Спартц з власної сторінки у соцмережах. 

Нагадаємо, Друга поправка до Конституції США гарантує право громадян на вільне зберігання та носіння вогнепальної зброї.

Її прямий текст містить наступне:

«Через те, що для безпеки вільної держави необхідне добре організоване ополчення, право народу мати і носити зброю не повинне обмежуватися»

Щоправда, хизування знанням американської Конституції не всі користувачі сприйняли позитивно. Також їй дорікнули і «підтримкою путіна». 

Бет Буффа Бон (практично порожній профіль, з мінімальною особистою активністю) пише:

- Представник Вікторія Спартц, приємно знати, що ви за роздачу зброї без будь-яких законів про здоровий глузд. Ваша позиція щодо зброї та ваша підтримка путіна дають вашим виборцям чітке уявлення про те, що ви відстоюєте. До речі, ви можете прочитати повну другу поправку.

Ще раніше Вікторія Спартц долучилася до передвиборчої кампанії Дональда Трампа. Вона заявила, що дебатуватиме з опонентами Трампа до перемоги останнього. 

«Я виграла багато битв за наші консервативні цінності, але мені потрібен президент Дональд Трамп, щоб виграти війну. Ми виграємо!», - написала Спартц. 

Вікторія Спартц родом з Чернігівщини, з Носівки. Вона перша конгресвумен, яка є етнічною українкою. 

На проміжних виборах до Палати представників США 8 листопада 2022 Вікторія Спартц зберегла своє місце у Конгресі США від 5 округу штату Індіана. Вона перемогла свою суперницю-демократку Джанін Лі Лейкз з великим відривом, набравши понад 60 % голосів.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Група «Прозорість і підзвітність» посилить контроль за закупівлями

18 КВІТНЯ 2024, 18:07

Фото

Чернігівка відкрила кондитерську у Лондоні

18 КВІТНЯ 2024, 17:13

У Ніжині відкриють магазин Епіцентр формату Express

18 КВІТНЯ 2024, 16:13

Носівка у жалобі за загиблою поліціянткою Аліною Миколаєць

18 КВІТНЯ 2024, 15:08

Загинув на плацдармі біля Кринок: рідні просять за петицію щодо звання Героя

18 КВІТНЯ 2024, 14:09

Троє чеченських військовослужбовців дістали поранення під час обстрілу Брянщини

18 КВІТНЯ 2024, 13:51

У Чернігівській ОВА уточнили, коли виготовлено російську ракету, що ударила по Чернігову

18 КВІТНЯ 2024, 12:47

ТОП-переглядів