Чернігівка Олена Костевич – чемпіонка Європи з кульової стрільби

26 БЕРЕЗНЯ 2022, 10:17

2551

Олена Костевич

У Норвегії відбувається чемпіонат Європи з кульової стрільби. Одна з найтитулованіших спортсменок України Олена Костевич принесла країні медаль найвищого ґатунку.

Олена Костевич змогла підійняти український прапор вище інших. У Норвегії пролунав український гімн, повідомляє 24 канал.

Українка здобула золоту медаль у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів. Костевич стала вже триразовою чемпіонкою Європи. Ще дві медалі спортсменка взяла у 2015 та 2016 роках.

Після оголошення результатів досвідчена Костевич не стримала сліз, а суперниці її підтримали оплесками. Українці вдалось “перестріляти” опоненток із Сербії та Австрії, які посіли два інші місця на п’єдесталі.

Трійка призерок

1. Олена Костевич (Україна)
  2. Зорана Арунович (Сербія)
  3. Сільвія Штайнер (Австрія)

До речі, Костевич була єдиною представницею України на Євро. І змагалася у профільній для себе дисципліні - стрільба з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів.