Це була казка: після Кубка України ФК "Чернігів" чекають ще кілька фіналів

26 ТРАВНЯ 2026, 21:38

2330

Михуля Юрій

ФК "Чернігів" повернувся до нелегких буднів

Після ейфорії фіналу Кубка України ФК "Чернігів" повернувся до нелегких буднів. Наразі містяни борються у першій лізі. Кажуть, кожна з ігор, що лишилася – це своєрідний фінал , від результату якого багато що залежить.

Микола Синиця

Микола Синиця, гендиректор ФК "Чернігів":

Статус у нас є –фіналіст. Це до чогось зобов’язує. Команди налаштовуватимуться проти нас. Тим цікавіше. Для вболівальників і розвитку в регіоні. Зараз невідомо чи почнеться матч, постійно в тривогах в регіоні. Складно жити, але наш обов’язок дарувати позитивні емоції вболівальникам. Дякуємо всім , хто підтримував у фіналі, сподіваємося будуть підтримувати в кожному матчі.  

Готується до важливих ігор і детютант фіналу Кубка юний Дмитро Дідок. Саме на вихованців чернігівського футболу і розраховують у клубі, дають їм шанс проявити себе на високому рівні. Для Дмитра навіть кілька хвилин проведених на полі у фіналі Кубка – маленька мрія.

Дмитро Дідок

Дмитро Дідок, гравець ФК "Чернігів":

Це була якась казка, дуже класні емоції, не передати словами. Мандраж і хвилювання було ? Було, але майже відразу пройшло. З самого дитинства хотів грати, з 6 років пішов на футбол. Кожен рік прогресував і добивався своєї мети. Залишилися фінали і потрібно їх всі виграти.

Микола Синиця, гендиректор ФК "Чернігів":

Ми намагаємося розвивати футбол. Можливо невеликими кроками, але ми знаємо свій шлях. Від маленької мети до іншої. Чергова мрія зіграти з Динамо - відбулася. Зіграти у фіналі - теж. Виграти не змогли. Будемо боротися. Це складно. Будуть нові мрії і нові завдання, будемо рухатися вперед. Наша задача дограти, залишитися і піднятися вище. Шанси непогані, закінчиться чемпіонат, сядемо, будемо планувати і ставити задачі. 

До завершення сезону «містянам» залишилося провести ще кілька ігор. Наразі команда відбудовує і розвиває свою базу, серйозно пошкоджену ворогом у 2022 році. Зараз готують нове поле - з натуральним газоном.

Автори: журналіст Юрій Михуля, оператор Петро Ярмоленко

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Подружжя з Чернігівщини за два роки стало тимчасовою родиною для 12 дітей

15 ЧЕРВНЯ 2026, 21:43

Пряма мова

Відомий гід Ервін Міден розповів, де цікаво провести вікенд на Чернігівщині та по всій Україні

15 ЧЕРВНЯ 2026, 20:13

Аліна Кешеля з Ніжина вважає анестезіолога винним у смерті чоловіка

15 ЧЕРВНЯ 2026, 19:06

Мільйон гектарів під урожай: чим засіяли поля на Чернігівщині

15 ЧЕРВНЯ 2026, 17:31

Під Костянтинівкою поліг молодший брат депутата Чернігівської обласної ради

15 ЧЕРВНЯ 2026, 16:26

Ексочільник поліції Чернігівщини забрав із собою на Хмельниччину співробітника: ким призначив

15 ЧЕРВНЯ 2026, 15:45

На Чернігівщині завершили капітальний ремонт лісової дороги: хто зможе користуватися

15 ЧЕРВНЯ 2026, 14:26

ТОП-переглядів