«Бізнес-Оскар» - міжнародна премія Go Global Awards: чернігівського харчовика визнали найкращим з-поміж учасників зі 179 країн

Лис 08, 10:57

986

«Бізнес-Оскар» - міжнародна премія Go Global Awards: чернігівського харчовика визнали найкращим з-поміж учасників зі 179 країн

Під час нагородження

Чернігівське промислове підприємство здобуло нагороду на престижному конкурсі в Естонії. Мова йде про місцеву компанію «ВИМАЛ», яка у жовтні стала учасницею так званого  "Бізнес-Оскар" Go Global Awards, що проводився Міжнародною Торговою Радою в Естонії, а точніше в Таллінні. Нагородження фіналістів відбулося 21 жовтня. 

Як повідомив заступник директора компанії Сергій Лазар, він особисто відстоював право на престижну номінацію свого підприємства перед міжнародним журі.

«І ось ПБП ВИМАЛ виборов нагороду й І місце в категорії "Харчові продукти й напої" серед понад 8400 заявників з 179 країн світу. Пишаюся, це презентація та перемога ПБП ВИМАЛ та України серед топових світових компаній, які рухають світову економіку! Вже не тільки місцеву, не обласну чи регіональну, світову! Я дуже стараюсь і радію, що і мої зусилля і праця нашої команди були оцінені світом. Це додатковий доказ, що незважаючи ні на що, ми можемо! Можемо краще за всіх! Ми мріяли і тяжко працювали, 30 років», - пише бізнесмен у соцмережах.  

Також чернігівці взяли участь в конференції, яку відкривав особисто Президент Естонії Алар Каріс де обговорювали світові тренди на майбутні роки. Якщо коротко, то тренд на здорожчання харчів, на жаль, глобальний. З ним зіткнулися усі без винятку країни світу. 

Виступ Президента Естонії

Харчові продукти будуть і далі дорожчати у всьому світі.

Індекс інфляції у світі 8,8%.

Світовий рівень інфляції зараз наздоганяє такий у І, ІІ світові та період Холодної війн.

Майбутніми перспективними напрямками для Інвестицій будуть в зелені технології, хмарні технології, а також штучний інтелект.

Поки йде війна тут - інвестори бояться заходити не те щоб в Україну, а до сусідніх Литви, Латвії, Естонії, Польщу, Румунії.

А ще Сергій Лазар зауважив, що у Естонії відчув шалену підтримку України від кожного учасника, з яким він спілкувався.

"Час Чернігівський" повідомляв про підприємство "ВИМАЛ": На Чернігівщині почали виробляти обладнання для промислового сортування картоплі.

Схожі новини

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала першою заступницею голови Чернігівського НОК: «Я бачу великий потенціал у розвитку спорту Чернігівщини»

Гру 09, 09:23

ТОП-переглядів