Бійця, якого лікували у Чернігівському госпіталі, відправили на реабілітацію до Іспанії

19 БЕРЕЗНЯ 2023, 08:46

3058

Бійця, який лікувався у Чернігівському військовому госпіталі, відправили на лікування до Іспанії. Про це повідомив командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

"Сьогодні довгоочікуваний і обнадійливий день для Віталія Шумея та його рідних - його перевозять на лікування за кордон. Лікарі запевняють, що зроблять усе можливе, аби наш захисник знову став на ноги", - каже Наєв.

Як відомо, Віталій родом із Шостки Сумської області. Йому 34 роки. У серпні 2022-го отримав поранення на Донбасі. Понад сім місяців перебував на лікуванні в різних медичних закладах України. У Віталія надскладне поранення - саме тому він потребує особливого лікування за кордоном.

"3 місяці історії Шумея Віталія закінчилась. Починається історія в інституті Гуттмана нейрореабілітація Барселона! Ви Українці витягували разом з лікарями Віталія з потойбіччя в стан, який дав можливість їхати. Ви всі підтримали батька, бо саме його нерозривний зв'язок із сином дає силу сину!", - написала у Фейсбуці волонтерка Ірина Тимофеєва, яка опікувалась бійцем.

"Час Чернігівський" писав про Віталія Шумея: «Я поставлю його на ноги. Це моя мрія» - каже батько Сергій Шумей про військового-сина Віталія, який лікується у чернігівській лікарні

Окрім того, Сергій Наєв працював із командою офіцерів ОК "Північ" та начальником Чернігівської ОВА Вʼячеславом Чаусом та начальником Чернігівської міської військової адміністрації Дмитром Брижинським. Зокрема, на виконання завдання Президента України Володимира Зеленського щодо удосконалення цивільного захисту населення, що мешкає в прикордонних районах.

Схожі новини

Вiдео

Підірвали банк у Чернігові і втекли: поліція показала відео затримання грабіжників

30 ТРАВНЯ 2024, 19:33

Весняна посівна на фініші: аграрії Чернігівщини - у трійці лідерів

29 ТРАВНЯ 2024, 17:22

Фото

Перша віцепремʼєрка-чернігівка на виставці пожтехніки мимоволі прорекламувала продукцію з Прилук

29 ТРАВНЯ 2024, 16:41

Фото

Публічний простір з'явиться у громаді на Чернігівщині. Над концептом працює дизайнер

29 ТРАВНЯ 2024, 15:23

Фото

Учениця викраденого рашистами Анатолія Сірого зі Сновщини мріє про волейбольний турнір на його честь

29 ТРАВНЯ 2024, 14:15

Мріє зберегти школу та запрошує сім’ї з дітьми. Читайте у "Віснику"

29 ТРАВНЯ 2024, 13:23

Корейська "швидка" рятує життя у прикордонній громаді

29 ТРАВНЯ 2024, 12:37

ТОП-переглядів