Бійця, якого лікували у Чернігівському госпіталі, відправили на реабілітацію до Іспанії

Бер 19, 08:46

2134

Бійця, який лікувався у Чернігівському військовому госпіталі, відправили на лікування до Іспанії. Про це повідомив командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

"Сьогодні довгоочікуваний і обнадійливий день для Віталія Шумея та його рідних - його перевозять на лікування за кордон. Лікарі запевняють, що зроблять усе можливе, аби наш захисник знову став на ноги", - каже Наєв.

Як відомо, Віталій родом із Шостки Сумської області. Йому 34 роки. У серпні 2022-го отримав поранення на Донбасі. Понад сім місяців перебував на лікуванні в різних медичних закладах України. У Віталія надскладне поранення - саме тому він потребує особливого лікування за кордоном.

"3 місяці історії Шумея Віталія закінчилась. Починається історія в інституті Гуттмана нейрореабілітація Барселона! Ви Українці витягували разом з лікарями Віталія з потойбіччя в стан, який дав можливість їхати. Ви всі підтримали батька, бо саме його нерозривний зв'язок із сином дає силу сину!", - написала у Фейсбуці волонтерка Ірина Тимофеєва, яка опікувалась бійцем.

"Час Чернігівський" писав про Віталія Шумея: «Я поставлю його на ноги. Це моя мрія» - каже батько Сергій Шумей про військового-сина Віталія, який лікується у чернігівській лікарні

Окрім того, Сергій Наєв працював із командою офіцерів ОК "Північ" та начальником Чернігівської ОВА Вʼячеславом Чаусом та начальником Чернігівської міської військової адміністрації Дмитром Брижинським. Зокрема, на виконання завдання Президента України Володимира Зеленського щодо удосконалення цивільного захисту населення, що мешкає в прикордонних районах.

Схожі новини

З супутника помітили російські укріплення неподалік Сеньківки

Бер 22, 06:13

Вiдео

У палаці культури Чернігова виявили склад гуманітарної допомоги, частина - із простроченим терміном

Бер 21, 20:31

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторію - ділки збували психотропні речовини в особливо великих розмірах

Бер 21, 18:21

Як буде сіятися цього року Прилуччина: як впливає на це гуманітарне розмінування та цукровий буряк?

Бер 21, 17:22

У Чернігові п'яний сумчанин їздив за кермом вантажівки

Бер 21, 16:38

Фото

У громаді на Чернігівщині висадили дві тисячі сосен

Бер 21, 15:57

Спецпроект

Що потрібно і малим, і великим: розмова з тими, хто залишився працювати на Чернігівщині

Бер 21, 15:38

ТОП-переглядів