Зупиняють роботи навіть на укриттях у прикордонні: підприємець про абсурдні вимоги аудитслужби

12 ЧЕРВНЯ 2024, 19:21

794

Дмитро Циганок, директор ТОВ «Чернігів буд»

Представники підприємств Чернігівщини знову скаржаться на блокування їх роботи і вимоги розірвання договорів під час виконання робіт чи вже після їх завершення. Про свої проблеми з Держаудитслужбою підприємці відверто розповіли 5 червня на обласній координаційній раді з розвитку підприємництва. Просять донести їх слова до керівництва держави.  

Дмитро Циганок, директор ТОВ «Чернігів буд», пряма мова

"Всі тендери, які відбуваються протягом 2023-2024 року - всі абсолютно підпадають під моніторинг. По кожному з них висновок про розірвання договору і абсолютно абсурдні і нічим не обґрунтовані висновки, з якими ми також заходимо в суд.

І вони не зважають, що роботи, як правило, по прикордонній громаді, не зважають на соціальні фактори, на відсутність інших учасників тендерів.  Відбувається абсолютне ігнорування нормативних актів. А потім жодні заперечення не приймаються. Судимося: навіть коли у першій інстанції виграємо, це все йде в апеляцію.

Вже піднімалось питання, що двостороння реституція при розірванні даних договорів просто неможлива. Але все це продовжує відбуватись.

Ми зараз на стадії апеляції, після виграної першої інстанції у Держаудитслужби по одному із тендерів. Просто для розуміння: в школі треба зробити відновлення асфальтобетонного покриття площею 2 квадратних метри. А нам кажуть, що в нашій тендерній документації відсутній асфальтоукладчик продуктивністю 600 тонн на годину.  І це є підставою для Держаудитслужби вимагати розірвання договору"

 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Поховали чотирьох: у Чернігові та Бобровицькій громаді прощались із бійцями

22 ЛИПНЯ 2024, 22:29

Після аварії лікарі не давали їй шансу, що буде ходити: супертато і дві бабусі врятували Аню

22 ЛИПНЯ 2024, 19:39

Вiдео

«Подякувала всім. Ця відзнака всього колективу», - лікарці з Чернігова Президент вручив відзнаку «Заслуженого лікаря України»

22 ЛИПНЯ 2024, 18:11

Фото

Ремонтують покрівлю, міняють вікна: як оговтуються ніжинці після обстрілу росіян

22 ЛИПНЯ 2024, 17:21

Акторку-чернігівку звинуватили у плагіаті та інфоциганстві. Що відомо

22 ЛИПНЯ 2024, 16:22

Фото

Майстри показали, як реставрують деревʼяні будиночки Чернігова

22 ЛИПНЯ 2024, 15:16

Чернігівський ресторатор готував фірмові сендвічі у компанії зірок українського телебачення

22 ЛИПНЯ 2024, 14:11

ТОП-переглядів