Жінка з Чернігівщини відкрила масажний кабінет, але мріє про реабілітаційний центр

29 ЛЮТОГО 2024, 12:24

1884

В'ячеслав Титоренко та Ірина Назарова

В'ячеслав Титоренко та Ірина Назарова

Тут можна отримати окрім класичних оздоровчих масажів чимало процедур естетичного напрямку – спа-косметологія, ліпопластичний, антицелюлітний, лімфодренажний, медовий та інші види масажів. Для цього Ірина Назарова має широкий спектр спеціальних препаратів й відповідне обладнання – апарат вакуумного термоліполізу з міостимуляцією, обладнання для лімфопресотерапії, ультраструмів для тіла і обличчя.

А допоміг із коштовною апаратурою грант на придбання обладнання для початку і розвитку бізнесу від Міжнародної організації ZOA (Нідерланди).

– Масажна справа мені подобалася давно, однак я якось ніколи не бачила себе у ролі  масажистки. А от минулоріч мені вдалося потрапити на курси до відомого у Чернігові реабілітолога В’ячеслава Титоренка, де я остаточно переконалась у правильності свого вибору. Потім була робота над грантовим проєктом і це, певно, був найважчий етап початку власної справи, бо довелось багато осмислити і написати, щоб отримати стартовий капітал для масажного кабінету, - розповіла героїня виданню «Новини Городнянщини». 

Ірина Назарова

Ірина Назарова 

Ірина Назарова

Запрацював масажний кабінет у приміщенні міського ЖЕДу (старій міліції), що на вулиці Левка Лук’яненка, 4 (колишня Чумака). 

Основою роботи масажистки є оздоровчі масажі, які піднімають тонус м’язів, покращують кровообіг, знімають больові синдроми, набряки й судоми. Ірина є фахівчинею з класичного, єгипетського, загального масажу, фут-масажу, також робить оздоровчі масажі при захворюваннях органів дихання, опорно-рухової системи і гемолімфодренажні процедури.

Але вона попереджує всіх клієнтів про те, що у разі захворювання потрібно найперше звертатися до лікарів, а вже згодом саме фахівчиня допоможе з реабілітацією, а також покращити самопочуття. 

Окрім широкого спектру процедур головною родзинкою кабінету Ірина Назарова вважає особливий підхід до людей. Всього за рік роботи вона напрацювала постійну базу клієнтів, які регулярно приходять до неї на сеанси. Каже – часом роботи навіть забагато, проте відмовити не може, бо зазвичай люди приходять по допомогу, а не по красу. 

Ірина Назарова зі своїми пацієнтами

Ірина Назарова зі своїми пацієнтами

Ірина Назарова намагається у всьому бути практичною: навіть щодо утилізації одноразової білизни – простирадл і рушничків. Вона спеціально замовляє білу білизну, щоб після використання передати тканину для виготовлення зимових маскувальних сіток для війська. Матеріал легкий і достатньо міцний – тож у якості маскування ще послужить нашим захисникам, розповів журналіст Павло Дубровський. 

Успіх власної справи надихнув Ірину Назарову на нові задуми. Сьогодні вона шукає можливості для придбання нового обладнання для додаткових процедур, а в перспективі мріє разом із однодумцями створити у Городні справжній реабілітаційний центр для демобілізованих воїнів, де, окрім масажистів, будуть працювати й психологи, мануальні терапевти та інші фахівці, які допоможуть відновитися і повернутися до повноцінного життя всім, хто постраждав від війни.

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Авіакатастрофа в Броварах: родина загиблого бортмеханіка з Ніжина очікує на правду

15 ЧЕРВНЯ 2024, 21:33

Вiдео

"Клас безпеки" створили для дітей із вадами зору в Чернігові

15 ЧЕРВНЯ 2024, 20:42

77 дітей й досі під обстрілами

15 ЧЕРВНЯ 2024, 18:50

На Чернігівщині фермер замість льону вирощує гарбузи

15 ЧЕРВНЯ 2024, 15:48

Вiдео

«Із 2013 року наш підрозділ врятував до 100 людей», - спецпризначенець ДСНС Олександр Ольховик про врятовані життя, медаль і професію

15 ЧЕРВНЯ 2024, 14:11

Заповів поховати себе біля дружини: на Чернігівщині прощались із бійцем ЗСУ

15 ЧЕРВНЯ 2024, 13:26

В овочево-ягідних рядах Чернігівщини падають ціни. Почім суниця, кабачки й молода капуста

15 ЧЕРВНЯ 2024, 10:21

ТОП-переглядів