Заклади громадського харчування: як живе бізнес у Чернігові

09 БЕРЕЗНЯ 2023, 14:14

1674

У закладі

Закладам громадського харчування зараз живеться непросто. Спочатку епідемія ковіду, потім повномасштабне вторгнення… Але тим не менш, чернігівські підприємці не опускають руки. Наприклад, сімейна кав`ярня «Відьмацька кава» працює вже два роки. Оригінальну концепцію «чаклунського кафе» власники обрали не випадково.

"Враховуючи, що дружина вміє малювати, магічну концепцію, яку ви бачите, створено майже своїми руками. Концепція дуже цікава, тому що магія останнім часом була дуже популярна на хвилі виходу фільмів про Гаррі Поттера, вампірів, тому ми вирішили, що ось така концепція буде", - каже Станіслав, співзасновник і власник кавʼярні "Відьмацька кава".

Нинішня ситуація трохи подібна для бізнесу на епідемію коронавірусу. По суті, каже власник кав`ярні, бізнес тримається на домовленостях з орендодавцем і завдяки постійним клієнтам.

"В тих обставинах нам дуже пощастило з рішенням нашого орендодавця. Це дозволило вижити під час ковіду. Крім того, я продовжую працювати на своїй іншій роботі і певні моменти підстрахувати фінансово дозволяє інша робота. Тобто поєднання домовленості з орендодавцем і інша робота дозволяють виживати, триматись на плаву. Під час воєнного стану так само, все залежить від гостей. За той час, що ми працювали, ми змогли отримати певну повагу і довіру наших гостей. І ось за рахунок гостей, які вірять в нас, довіряють нам, ми не понижуємо якість", - вважає Станіслав.

Програмами допомоги бізнесу Станіслав користуватись не планує. Каже – нехай краще виділять кошти тим, кому потрібніше. Більш того, навіть у такий непростий час кав`ярня розвивається. Так, воєнний час підштовхнув, заставив шукати нові шляхи розвитку і рухатись вперед.

"Ми робимо свої кондитерські вироби, офіційно зареєстрували можливість це робити. Певні позиції користуються великою популярністю, тому ми від цього відштовхуємось і хочемо робити ці кондитерські вироби вже у масовому виробництві", - пояснює співзасновник і власник кавʼярні "Відьмацька кава".

Приваблювати нових клієнтів власник кав`ярні планує не лише ласощами, а ще й інтерактивними заходами, настільними іграми тощо. І точно не збирається опускати руки.

"Час Чернігівський" писав про заклади харчування у Чернігові і не тільки:

* * *

Проєкт реалізується за підтримки IREX та Посольства США в Україні. Зміст публікацій є одноосібною відповідальністю "Час Чернігівський" та "Сусідиity" і не обов’язково відображає погляди грантодавця

Схожі новини

До ФК «Чернігів» повернувся старий гравець, а у клубі коментують чутки про колаборацію з «Десною»

24 ЧЕРВНЯ 2024, 15:16

Почав задихатись, посинів та втратив свідомість: медики з Чернігівщини врятували 44-річного чоловіка

24 ЧЕРВНЯ 2024, 14:20

Переваги рідкого мийного засобу для прання

24 ЧЕРВНЯ 2024, 13:17

Фото

У Ніжині фахівці ДСНС врятували маленьке совенятко

24 ЧЕРВНЯ 2024, 12:56

Вiдео

Чернігівці з постраждалого мікрорайону Бобровиця велопробігом хотіли привернути увагу до проблем відбудови житла

24 ЧЕРВНЯ 2024, 12:04

Фото

Грибники Чернігівщини полюють за лисичками та діляться світлинами

24 ЧЕРВНЯ 2024, 11:41

Почім свіжі овочі і крафтові сири на базарі Чернігівщини

24 ЧЕРВНЯ 2024, 10:23

ТОП-переглядів