У знедоленої бабусі, з якою нечесно повелися у кафе-пекарні в Києві, знайшлися… живі-здорові кози-терористки і неушкоджений війною будинок

06 ГРУДНЯ 2022, 10:42

3902

У знедоленої бабусі, з якою нечесно повелися у кафе-пекарні в Києві, знайшлися… живі-здорові кози-терористки і неушкоджений війною будинок

@Час Чернігівський

У вихідні у Києві стався скандал, у рафінованій столичній точці, яка спеціалізується на виготовленні і продажу випічки, персонал нібито нешанобливо повівся з літньою відвідувачкою, яка зайшла до приміщення погрітися. Свідком події стала екс-заступниця міністра соціальної політики і за сумісництвом інстаблогерка Анна Сергєєва, яка і зробила цю історію публічною, виклавши у соцмережах.

Пані Сергєєва (попрацювала на посаді лише кілька тижнів!!!) розповідає: разом із супутником завітали до закладу «Хлібний» - випити чаю. Сюди ж зайшла літня жінка, охайно і чисто вдягнена, з хорошою вимовою - погрітися.

Це Анна Сергєєва

А це бабуся, яка п'є чай

До жінки підійшла офіціантка. За її жестами стало зрозумілим, що бабусі нічим не можуть допомогти і просять залишили приміщення.

«Ми покликали офіціантку із питанням що просить бабуся, а та із небажанням відповіла: «Не знаю, щось поїсти». Ми попросили приготувати м’який сендвіч. Поки офіціантка пішла виконувати замовлення, бабуся так і продовжила стояти біля входу. Звісно, ми запросили її присісти. З розмови стало зрозуміло, що її дім знищено вибухівками, а сама вона з Чернігівської області, в Київ приїхала просити відновити житло. Їй 85 років, але вона не засмучується. Каже, що все в її силах. На питання, чи хоче вона ще щось, бабусі відповіла: «Можна мені попросити гарячої води чи окропу? Змерзла на вулиці», - пише киянка.

Анна Сергєєва пішла до каси, попросила приготувати чорний чай та додати ще три ватрушки до замовлення.⠀

Свою співрозмовницю колишня чиновниця назвала бабою Женею. Описала її як людину, яка при своєму розумі, має дві вищих освіти. Вдова військового.

Жінка розповіла, що до цього не бідувала, бо у неї були кози, і вона забезпечувала себе від прибутку за продаж молочних продуктів.

Проте нещодавно її кіз розстріляли і тепер вона у розпачі. Тому приїхала просити про допомогу, цитує пенсіонерку Сергєєва.⠀

В розмову відвідувачок втрутилася офіціантка, яка принесла їжу, але все одно наполягла, щоб літня жінка покинула стіни закладу.

«Літня пані знов здивувалась. Але я, здалося, здивувалася ще більше: бабуся не безхатько. Охайно виглядає, чистий одяг, чиста сумка, але старенька, заношена, від Longchamp.

На моє питання чому офіціантка відповіла, що так сказала адміністратор. Попросила, щоб мені покликали адміністратора, будемо розбиратися з «правилами закладу», - зауважила авторка.

Однак, ані адміністратор, ані хтось ще з персоналу до неї так і не підійшов.

«Ми хвилин сорок розмовляли з пані. Вона розповіла про своє життя та як їй дісталося від війни… Але всю цю розмову я подумки ставила собі питання: Чому? Чому під час війни, взимку, бабусю змушують піти з закладу. Чим вона відрізняється від молодої дівчини, яка прийшла зарядити ноутбук замовивши безкоштовну склянку води?», - резюмувала Анна Сергєєва.

Вона підсумувала, що тест на людяність заклад не склав.

Хто ця пані?

Однак, історія мала продовження - виявилося, що літня пані з «Хлібного» - 84-річна жителька Ічні Євгенія Рохля. У соцмережах користувачі висловили чимало критики на адресу земляків знедоленої пенсіонерки. Хвиля хейту неабияк обурила ічнянців. І тут з‘ясувалося неочікуване. Літня пані виявилася не такою вже і «знедоленою», а її кіз ніхто не розстрілював. Навпаки, саме цих тварин, які знаходяться на самовипасі, місцеві називають терористами. Чому? Бо хазяйка не стежить за козами, як наслідок, ті пасуються по всьому місту, інколи навіть на лавочках в парку, об‘ідаючи міські клумби.

Стадо кіз "баби Жені" в Ічні , листопад 2022 року

Місцева жителька Іванна Ігнатенко у коментарях до допису Анни Сергєєвої зазначила, що «баба Женя» володіє двома будинками, які зруйнувала через власну безгосподарність. Має житло у Львові. Під час бойових дій на Чернігівщині Ічню не обстрілювали, тож житло пані Євгенії лишилося неушкодженим.

Окрім того, жінка вигадала про знищений паркан, а в міській раді Євгенія Рохля - регулярний гість, постійно вимагає грошей у відвідувачів та службовців, затято листується з різноманітними інстанціями, її кіз, за словами Іванни Ігнатенко, місцеві жителі давно звуть терористами, бо жінка їх не годує, вони змушені шукати поживи по всьому місту. А втім, усе викладене на скріні.

Слова Іванни можна було б списати на бажання помститися, якби не одне але. Схожі думки висловлюють й інші ічнянці, зокрема під постом активіста Євгена Ткаченка у пабліку «Стоп рагу Ніжин».

Блогерка Олівія Моранте зауважує:

- І що це там в Ічні не знайшлося для бабці пустої хати? Ганьба односельцям!

На що ічнянець Іван Бобров відповів:

- Ви навіть не уявляєте, яка в неї хата була. Не хата, а будинок. Розвела кіз, паркан поламали, волонтери ремонтували, будинок білили… а вона … кіз у хаті тримає, все знехтувала…І це уже зас…ла третє господарство.

Світлана Світла продовжує - жінці регулярно земляки допомагають хто чим може: продуктами, харчами для тварин, поміччю.

- Кіз вона не доглядає також. Ті вештаються всім містом, багато хворих, дохнуть і лежать на подвір‘ї, і знову соцслужби тих кіз закопують.

Інший ічнянець запостив фото «розстріляних»кіз «бабусі з Хлібного». Вони якраз вранці з апетитом поїдали міську тую. Та й взагалі кози баби Жені вже не вперше завдяки своїй бездоглядності попадають у медіа. Ще два роки тому про них писали «Гарт» та gorod.cn.ua.

Кози "баби Жена" об'їдають туї в Ічні, грудень 2022 року

Виявилося, що і з «освітою» горезвісної бабусі теж не все гаразд.

Валентина Збаратська пише:

- Які дві вищі освіти? Працювала медичною сестрою в військовій частині. Ще і кіз її рашисти не стріляли, бо навіть в містечко не заходили. Вона такі байки розкаже, що і в книжці не прочитаєш. Розповіла б краще авторці посту, що сталось з її сином.

Валентина Глущенко:

- Якщо вона гарно вводить людей в оману, то розум у неї ще огого. Якщо виграла суд і їй повернули 22 000 доларів за якесь житло, то нащо їй те село, тут в Києві і кози ті не потрібні, безкоштовно кормлять. І ще й гроші дають. Є такі хитрі. У нас колись в Бучі на базарі стояла одна бабуся і просила на хліб, то я купила свіжу хлібину та і даю їй, а вона від мене відвертається і каже: іди отсюда, мені гроші давай.

Реакція закладу: Що кажуть у «Хлібному»:

У «Хлібному» прокоментували скандал з бабусею, яку вигнали з ресторану. Її «системно годують і гріють», не вимагаючи грошей. А цього разу кошти взяли лише з відвідувачки Анни, яка придбала для літньої жінки три ватрушки. І ніхто нікого не виганяв.

Таку заяву зробив співвласник мережі «Хлібний» Дмитро Заходякін у коментарі ЗМІ.

Потім співвласник розповів про візит бабусі 2 грудня. Літню жінку нагодували і напоїли чаєм, що доводять відео, які знято в ресторані.

У роликах, за словами Заходякіна, показано, як до бабусі підходить офіціантка і запитує про замовлення. Після цього остання відправилася готувати бутерброд і чай. А літня жінка тим часом підсіла до гостей і почала розповідати про свій розбомблений будинок і вбитих кіз.

Від редакції

Звісно, навіть якщо жінка і прибрехала стосовно власного матеріального становища - це не дає жодного права нікому з персоналу по-хамськи ставитися до літньої людини. Тут Анна Сергєєва висловила цілком слушну думку.

Тим паче, що нині війна, і цілком вірогідно, що наступного дня до «Хлібного» може завітати та бабуся, яка насправді потребуватиме їжі, тепла та підтримки.

Втім, якщо старенька із Ічні каже неправду і маніпулює, то про це також мають знати її захисники, які наввипередки кинулись захищати «знедолену». І цілий замміністра, навіть "екс" могла б елементарно перевірити правдивіть слів бабусі, перш ніж хайпувати на цій темі в Інстаграмі.

"Час Чернігівський" писав про такі скандали: 

* * *

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю "Час Чернігівський" та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу

Схожі новини

Вiдео

Програма «єВідновлення»: чому Чернігів відстає?

15 ЛИПНЯ 2024, 13:24

Фото

У Чернігові відновили спортзал 20-ї школи. Допоміг легендарний баскетболіст і тайванські донатори

15 ЛИПНЯ 2024, 12:45

Фото

Під покровом Святого Пантелеймона: медикам Чернігівщини вручили найвищу громадську відзнаку

15 ЛИПНЯ 2024, 11:26

Народився на Київщині, жив у Харкові, воював на Донеччині: на Чернігівщині поховали загиблого бійця ЗСУ

15 ЛИПНЯ 2024, 10:31

Постраждав бізнес і людські будинки: що про обстріли розказують мешканці Городнянщини

15 ЛИПНЯ 2024, 10:24

«Складайте повноваження»: у Коропі депутати утретє проігнорували сесію

15 ЛИПНЯ 2024, 09:19

Відключення електроенергії на 15 липня: найважчі години із 16 по 24

15 ЛИПНЯ 2024, 08:38

ТОП-переглядів