Є шанс врятувати Ялівщину від забудови: чи дослухається мерія Чернігова?

Лют 08, 23:37

862

Юрій Музика

Перед  Новим роком на сесії Чернігівської  міськради проголосували за рішення що може стосуватись потенційної забудови 3,5 га парку в Ялівщині, де раніше розташовувався центр дитячого туризму. Нагадаємо: цей центр закрили рік тому попри протести громадськості, тоді міська влада аргументувала, що немає коштів на його утримання.

Втім, владі області можливо вдастся відновити роботу закладу, який відвідували сотні дітей.

"На чергове засідання сесії облради мною був поданий проект рішення щодо звернення до міськради щодо передачі приміщення в Ялівщині разом із земельною ділянкою в обласну власність. Ця ініціатива стала наслідком того, що з центр туризму був переселений на іншу територію і територія в Ялівщині не використовується під патріотичну і туристичну роботу для дітей. За інформацією міськради ця територія не використовується. І в них нема грошей на утримання. Тому є ініціатива, щоб цю ділянку було передано в обласну власність і в подальшому передачу землі під обласний центр туристично-краєзнавчої і патріотичної роботи з дітьми і молоддю", - каже начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОВА Юрій Музика.

Тож тепер доля колишнього центру залежить від депутатів обласної ради. До речі, на останній сесії міський голова казав, що забудови Ялівщини не буде, поки він міський голова

"Я вам відповідально кажу: поки я є на цій посаді, там де є так званий "будинок колгоспника" ніяких будівництв, нічого, що завадить реалізувать облраді діяльність РЛП "Ялівщина", при мені цього не відбудеться", - казав на крайній сесії Владислав Атрошенко, колишній мер Чернігова.

Нині він рішенням суду відсторонений від виконання обов`язків міського голови через порушення антикорупційного законодавства. Що буде тепер із Ялівщиною – невідомо.

"Час Чернігівський" писав про Ялівщину: Чернігівська міська рада відправила 3,5 гектари Ялівщини під забудову

Схожі новини

Вiдео

У палаці культури Чернігова виявили склад гуманітарної допомоги, частина - із простроченим терміном

Бер 21, 20:31

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторію - ділки збували психотропні речовини в особливо великих розмірах

Бер 21, 18:21

Як буде сіятися цього року Прилуччина: як впливає на це гуманітарне розмінування та цукровий буряк?

Бер 21, 17:22

У Чернігові п'яний сумчанин їздив за кермом вантажівки

Бер 21, 16:38

Фото

У громаді на Чернігівщині висадили дві тисячі сосен

Бер 21, 15:57

Спецпроект

Що потрібно і малим, і великим: розмова з тими, хто залишився працювати на Чернігівщині

Бер 21, 15:38

Вiдео

Масштабні пожежі охопили Чернігівщину через спалювання сухої трави і сміття

Бер 21, 13:56

ТОП-переглядів