Чернігівська міська рада відправила 3,5 гектари Ялівщини під забудову

25 ГРУДНЯ 2022, 16:32

2453

Регіональний ландшафтний парк "Ялівщина" вже кілька років не дає спокою деяким діячам чернігівського політикуму. Ось знову перед Новим роком у воєнний час на розгляд сесії міськради винесли питання, яке може стосуватись потенційної забудови 3,5 га парку, де раніше розташовувався центр дитячого туризму. При цьому ряд депутатів міськради виступають категорично проти такого рішення.

"Особисто моя думка - це питання абсолютно не на часі. Взагалі я не розумію, як депутат, у чому причина такого поспіху. У принципі ми розуміємо, що в минулому році прийняли зміну до законодавства, відповідно до якої спрощується процедура забудови саме таких земельних ділянок.

На нашій депутатській комісії ми намагались з`ясувати, які плани у міської ради на цю ділянку землі. На що сказали, що там планується забудова саме будівлями рекреаційного призначення, але не змогли чітко пояснити, що мається на увазі.  Хтось із моїх колег навіть сказав, що це може бути баня. І ми в принципі розуміємо, що так і є", - прокоментувала Олена Стрілець, депутатка міської ради, "Слуга Народу".

"Я ставлюсь вкрай негативно, тому я тут зараз. Це не просто дерибан, це мародерство. Я про це буду ще казати на сесії. Справа в тому, що люди, які крадуть під час війни, у воєнний стан у дітей, найкраще, що у нас є, перлина Чернігівщини... це просто бєспрєдєл", - каже Марина Рейко, депутатка міської ради, "Європейська Солідарність".

Питання ще перед сесією викликало бурхливу реакцію у соцмережах. У Телеграм-каналі Часу Чернігівського провели опитування: схвалюють дії міськради лише 6% із майже півтори тисячі людей, які взяли участь в опитуванні.

А ось депутати «Рідного дому», партії міського голови, такі рішення підтримують. Сам очільник Чернігова Владислав Атрошенко щодо забудови Ялівщини каже таке.

"Відповідально кажу, що поки я є на цій посаді, там де є так званий "будинок колгоспника" ніяких будівництв, нічого, що могло би завадити обласній раді реалізувать діяльність РЛП "Ялівщина" - при мені цього не відбудеться", - каже мер Владислав Атрошенко.

Представники «Рідного дому» заявляють, що мета зміни цільового призначення ділянки - включити її в склад Ялівщини. Натомість депутатка обласної ради Галина Логвиненко заявляє, що ділянка вже в складі парку.

"Затверджені межі заказника "Ялівщина". Якщо когось цікавить інформація про цю ділянку, то все можна подивитись на кадастровій карті, входить у цей заказник чи ні", - каже Галина Логвиненко, депутатка Чернігівської обласної ради, "За Майбутнє".

Голосування ж підтвердило, що наявній монобільшості «Рідного дому» у міськраді інші партії фактично не можуть протистояти – 22 голоси «за» і  рішення було ухвалене. Також "ЗА" проголосував депутат від ОПЗЖ.

"Час Чернігівський" писав про злочинну діяльність влади у Чернігові, яка стала предметов уваги правоохоронців:

Схожі новини

До ФК «Чернігів» повернувся старий гравець, а у клубі коментують чутки про колаборацію з «Десною»

24 ЧЕРВНЯ 2024, 15:16

Почав задихатись, посинів та втратив свідомість: медики з Чернігівщини врятували 44-річного чоловіка

24 ЧЕРВНЯ 2024, 14:20

Переваги рідкого мийного засобу для прання

24 ЧЕРВНЯ 2024, 13:17

Фото

У Ніжині фахівці ДСНС врятували маленьке совенятко

24 ЧЕРВНЯ 2024, 12:56

Вiдео

Чернігівці з постраждалого мікрорайону Бобровиця велопробігом хотіли привернути увагу до проблем відбудови житла

24 ЧЕРВНЯ 2024, 12:04

Фото

Грибники Чернігівщини полюють за лисичками та діляться світлинами

24 ЧЕРВНЯ 2024, 11:41

Почім свіжі овочі і крафтові сири на базарі Чернігівщини

24 ЧЕРВНЯ 2024, 10:23

ТОП-переглядів