Воєнний стан та перетин кордону: у Чернігівській області досліджуватимуть як це працює

Вер 06, 11:00

1473

Воєнний стан та перетин кордону: у Чернігівській області досліджуватимуть як це працює

Фото із відкритих джерел

Упродовж вересня – грудня 2022 року громадська організація «Разом до громадянського суспільства» у співпраці з Регіональним інформаційним вісником «Час Чернігівський» будуть реалізовувати проект «Моніторинг адаптації суб’єктів ЗЕД і громадян України до особливостей перетину кордону в умовах воєнного стану (Чернігівська область)».

З 24 лютого 2022 р. практично вся територія Чернігівської області стала театром бойових дій у війні росії проти України. В результаті більшість підприємств призупинили діяльність, частина була зруйнована, а громадяни – вимушені виїхати до інших регіонів, у тому числі – закордон. Після деокупації люди почали поступово повертатися, а підприємства налагоджувати діяльність в умовах військового стану.

Саме тому основною метою проекту є дослідження особливостей переміщення товарів через митний кордон та перетин державного кордону громадянами України з оперативним їх висвітленням у медійному просторі Чернігівської області.

«На нашу думку, реалізація проекту надасть можливість підприємцям і громадянам нашої держави отримувати оперативну інформацію про особливості роботи державних служб, нововведення щодо умов перетину кордону, рекомендації фахівців і досвід учасників процесу, а представники митної служби отримають якісний зворотній зв'язок для прийняття необхідних управлінських рішень»,  - каже керівник проекту Дмитро Гапоненко.

Проект буде реалізовуватися в Чернігівській області. Впродовж чотирьох місяців буде проведено серію якісних і кількісних опитувань серед суб’єктів ЗЕД, брокерів, представників митниці і громадян, які перетинали кордон України, а отримані результати поширені у ЗМІ.

* * *

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО "Разом до громадянського суспільства" і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій

Схожі новини

Замість підстанцій та котельні хотіли багатоповерхівку і ТРЦ: Чернігівська міська рада порушила Регламент, бо зайшла мова про землю

Жов 04, 23:58

Пряма мова

Православні свята: день пам’яті св. князя Михайла та боярина його Федора

Жов 03, 20:39

Крокодил у придеснянських озерах: продовження історії

Жов 03, 18:17

Владислав Ситник із Менської громади возить військових на броньованому «Хаммері»

Жов 03, 15:33

У Коропській громаді – новий сімейний лікар-ендокринолог із Запоріжжя

Жов 03, 13:54

Продав трактор, щоб купити сину... баян! За 5 тисяч доларів

Жов 03, 12:35

У Менській громаді працює нова система оповіщення

Жов 03, 11:50

ТОП-переглядів