Воєнний стан та перетин кордону: у Чернігівській області досліджуватимуть як це працює

Вер 06, 11:00

892

Воєнний стан та перетин кордону: у Чернігівській області досліджуватимуть як це працює

Фото із відкритих джерел

Упродовж вересня – грудня 2022 року громадська організація «Разом до громадянського суспільства» у співпраці з Регіональним інформаційним вісником «Час Чернігівський» будуть реалізовувати проект «Моніторинг адаптації суб’єктів ЗЕД і громадян України до особливостей перетину кордону в умовах воєнного стану (Чернігівська область)».

З 24 лютого 2022 р. практично вся територія Чернігівської області стала театром бойових дій у війні росії проти України. В результаті більшість підприємств призупинили діяльність, частина була зруйнована, а громадяни – вимушені виїхати до інших регіонів, у тому числі – закордон. Після деокупації люди почали поступово повертатися, а підприємства налагоджувати діяльність в умовах військового стану.

Саме тому основною метою проекту є дослідження особливостей переміщення товарів через митний кордон та перетин державного кордону громадянами України з оперативним їх висвітленням у медійному просторі Чернігівської області.

«На нашу думку, реалізація проекту надасть можливість підприємцям і громадянам нашої держави отримувати оперативну інформацію про особливості роботи державних служб, нововведення щодо умов перетину кордону, рекомендації фахівців і досвід учасників процесу, а представники митної служби отримають якісний зворотній зв'язок для прийняття необхідних управлінських рішень»,  - каже керівник проекту Дмитро Гапоненко.

Проект буде реалізовуватися в Чернігівській області. Впродовж чотирьох місяців буде проведено серію якісних і кількісних опитувань серед суб’єктів ЗЕД, брокерів, представників митниці і громадян, які перетинали кордон України, а отримані результати поширені у ЗМІ.

* * *

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО "Разом до громадянського суспільства" і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій

Схожі новини

Злочини на Срібнянщині: один напав на односельчанку з ножем, інший стріляв у сусіда

Жов 04, 14:16

На Чернігівщині найближчим часом відновлять зо три десятки зруйнованих дорожніх споруд

Жов 04, 12:50

Хто навчив Патрона бути… Патроном?

Жов 04, 11:38

Пряма мова

Віктор Ніколюк розповів які трофеї вдалося захопити у росіян під час оборони Чернігова

Жов 04, 09:15

Чернігівські швачки шили форму військовим тоді, коли у 2 км від виробництва йшов танковий бій

Жов 04, 08:28

Як Срібнянська громада та волонтери допомагають захисникам

Жов 03, 23:17

Фото

У Чернігові благодійний фонд відремонтує майже 500 будинків

Жов 03, 18:03

ТОП-переглядів