Волонтери допоможуть в реабілітації за кордоном родинам, які втратили на війні рідних

Сер 14, 09:29

445

Криниця-Здруй, Польща

"Реабілітація відбувається в гарному курортному містечку Криниця-Здруй. Проходять реабілітацію вже 10 родин, в серпні ще відправимо 10, а загалом до кінця року до 60 сімей", - каже Сергій Прохоров, волонтер БФ «Ми з України» (Вінниця).

Сергій Прохоров

Волонтери  фонду "Ми з України" започаткували всеукраїнський проект реабілітації родин, які втратили на війні рідних. Це дуже актуально в цей час. Оздоровлення проходить на відомому польському курорті, де для українців створили належні умови. Матимуть нагоду на реабілітацію і родини з Чернігова.

"Наш фонд з Польщею почали проект в м.Криниця-Здруй, де сім’ї проходитимуть реабілатацію на 3 тижні. Це гарні люкс-номери. Наш фонд забезпечує проживання, харчування. Поки не дуже багато зможемо допомогти. Дуже скоро будемо нарощувати можливості і допомагати більше. Я вважаю через деякий час побачимо військових, які потребуватимуть психологічної і фізичної допомоги після жахів війни", - каже Дмитро Ткаченко, волонтер БФ «Ми з України» (Чернігів).

Дмитро Ткаченко

Першими до Польщі поїхали родини з Маріуполя. Незабаром на реабілітацію вирушить і чернігівська родина з дітьми, які втратила батька.

"Час Чернігівський" спілкувався із родинами, які втратили на війні рідних: Ніколи більше не почую: мамо, я повернувся»: мати загиблого воїна Олена Запека про 8 років життя без сина та «Якось у вікно постукала синичка і я подумала, що то душа Дениса і заплакала», - як пережила втрату сина Марина Чередніченко.

Схожі новини

Воював із перших днів вторгнення: у Чернігові поховали бійця

Гру 06, 09:12

Росіяни обстріляли прикордоння Чернігівщини ракетами з літака

Гру 06, 08:25

Прилучанин Дмитро Сова, відомий актор, служить у війську

Гру 06, 07:55

Російська ДРГ вбила 24-річного прикордонника з Носівки

Гру 05, 18:59

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

Гру 05, 17:11

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: майор служби цивільного захисту про пожежно-прикладний спорт

Гру 05, 16:08

Як дістатися з Чернігова до Карпат? Укрзалізниця оприлюднила новий графік руху пасажирських поїздів

Гру 05, 15:14

ТОП-переглядів