Усик хоче пожертвувати мільйони на відбудову багатоповерхівки в Ірпені

Січ 20, 14:33

839

Усик хоче пожертвувати мільйони на відбудову багатоповерхівки в Ірпені

Олександр Усик

Відомий український боксер чернігівського походження Олександр Усик у день свого народження оголосив про масштабну благодійність. Він вирішив допомогти відбудувати багатоповерхівку в Ірпені, яку пошкодила російська армія під час спроби наступу на Київ.

Боксер зі своїх сторінок у соцмережах заявив, що готовий подати приклад і пожертвувати більшу частину коштів, необхідних для відбудови дому. Цю ініціативу Усик започаткував в якості амбасадора донаторської платформи UNITED24.

«Так, я відкриваю збір коштів разом з UNITED24 на відбудову багатоквартирного будинку в Ірпені. Це дозволить 40 українським сім’ям повернутися до своїх домівок. Нам потрібно 12 000 000 гривень. Я пожертвую 8 000 000 особисто, і прошу вас допомогти зібрати ще 4 000 000. Ваші пожертви - це найкращий подарунок на день народження, про який можна тільки мріяти», - зауважив спортсмен.

Тим часом, Олександр Усик посилено готується до бою з британцем Тайсоном Ф‘юрі. Нині обидва спортсмени скликали тренувальні табори. На стороні Циганського короля спарингістом виступила одна з найбільших футбольних зірок Британії Вейн Руні. На що українець жартівливо відреагував, що він у свій табір нікого з футболістів кликати не буде, «бо з того жодної користі. А Ф‘юрі і Руні, впевнений, роблять це швидше задля розваги».

Нагадуємо, за попередньою інформацією майбутній бій десятиліття відбудеться навесні цього року. За попередньою домовленістю це може статися у Саудівській Аравії. Суми гонорарів обох зірок не розголошуються.

"Час Чернігівський" писав про Усика:

Схожі новини

Вiдео

Є шанс врятувати Ялівщину від забудови: чи дослухається мерія Чернігова?

Лют 08, 23:37

Скільки мільйонерів у Чернігові?

Лют 08, 18:18

Майбутня педагогиня із Прилук вчинила спробу самогубства

Лют 08, 16:06

Четверо загинули, а Сергій вижив. Про мати-суддю, яка розшукує сина. Анонс «Вісник Ч» на 9 лютого

Лют 08, 15:25

Вiдео

Веломайстер Євгеній Плакса полагодив сотні велосипедів для медиків, волонтерів та соцпрацівників Чернігівщини

Лют 08, 14:35

Чилійський архітектор презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці

Лют 08, 13:51

Угоди тижня: новий міст через Десну та утримання доріг у Чернігові

Лют 08, 13:17

ТОП-переглядів