У прикордонному селі зводять укриття за 6 млн грн

04 ЛИСТОПАДА 2023, 11:12

3813

У прикордонному селі зводять укриття за 6 млн грн

Будівництво укриття у Хоробичах, Городнянська громада

Про це повідомили у Городнянській міськраді. Зокрема, там зазначили, що головна умова очного навчання — укриття в освітньому закладі. 

«Тому зараз по всій країні першочерговим завданням цивільного захисту є обладнання та спорудження укриттів та бомбосховищ. З державного бюджету на це виділяються кошти. Однак Городнянщині в цьому плані не поталанило – навчальні заклади й інші установи, які знаходяться в 50-кілометровій зоні від кордону з агресором, згідно відповідної постанови Кабміну,  у цей перелік не входять», - інформує сторінка міськради у соцмережах.

Уроки онлайн, на думку батьків, не мають такого ефекту, як очні, тому в громаді вирішили поборотися за очне відвідування.

Міська рада вирішила будувати укриття в Хоробицькому навчальному закладі за кошти місцевого бюджету. На це буде витрачено близько 6 мільйонів гривень. Підрядником будівельних робіт виступає філія приватного багатопрофільного підприємства «Вимал» БК «ВИМАЛСПЕЦБУД». Роботи вже розпочались.

«Звісно, це велика сума і навантаження на бюджет громади, – каже міський голова Андрій Богдан. – Але в Хоробицькому закладі навчаються близько 140 дітей з десяти навколишніх населених пунктів. Ми не можемо допустити, щоб у війна вкрала дитинство у наших дітей».

Однак новину місцеві жителі сприйняли з критикою. Чимало з них переконані: прикордонна громада не повинна про це афішувати.

Іван Снопок:

- Ворог оцінить вашу інформацію! Навряд чи дітки безпечно будуть себе почувати в цьому бомбосховищі після оприлюднення локації! "ДЯКУЄМО!!!"

Валентина Нечепоренко:

- І коли ж буде збудоване укриття, зима наближається,чому не будували влітку, може б і готове було,а так .. невідомо коли буде закінчене, а укриття потрібне, як ото кажуть,"уже вчора". Але і то добре,що почали,а розголошувати та виставляти світлини-це небезпечно, люди праві

Інна Ірена:

- !!!??? 🤔 Пробачте, нагадайте, скільки там кілометрів до російського кордону?

Валентина Шалуха:

- Головне, щоб не було з укриттям так, як з амбулаторією. Грошей вбухали не міряно, а тепер та амбулаторія так і стоїть пам'ятником недбальству. І кінців не знайдеш хто винен.

"Час Чернігівський" писав про укриття: 

Схожі новини

Волонтер з Чернігівщини показав РЕБ проти скидів

15 ЛИПНЯ 2024, 15:07

Фото

У парк «Міжрічинський» повернулася пара чорних лелек. Птахи відремонтували гніздо

15 ЛИПНЯ 2024, 14:01

Вiдео

Програма «єВідновлення»: чому Чернігів відстає?

15 ЛИПНЯ 2024, 13:24

Фото

У Чернігові відновили спортзал 20-ї школи. Допоміг легендарний баскетболіст і тайванські донатори

15 ЛИПНЯ 2024, 12:45

Фото

Під покровом Святого Пантелеймона: медикам Чернігівщини вручили найвищу громадську відзнаку

15 ЛИПНЯ 2024, 11:26

Народився на Київщині, жив у Харкові, воював на Донеччині: на Чернігівщині поховали загиблого бійця ЗСУ

15 ЛИПНЯ 2024, 10:31

Постраждав бізнес і людські будинки: що про обстріли розказують мешканці Городнянщини

15 ЛИПНЯ 2024, 10:24

ТОП-переглядів