У Ніжині звернулися до ТРО Чернігівської області - назвати батальйон Мацієвського на його честь

13 БЕРЕЗНЯ 2023, 20:09

995

У Ніжині звернулися до ТРО Чернігівської області - назвати батальйон Мацієвського на його честь

На могилі Героя

Але і це ще не всі плани. Так, у Ніжинській міській раді оголосили про кілька ініціатив, пов’язаних із вбитим захисником.

«Олександр Мацієвський – символ мужності та хоробрості всіх наших захисників. Його останні слова стали уособленням любові до України. З мамою Героя України Парасковією Демчук обговорили, як ми можемо гідно вшанувати пам‘ять Олександра на рівні нашого міста, зокрема увіковічнити Його пам’ять меморіальною дошкою на будинку, де він жив, перейменувати одну з вулиць міста на честь Олександра Мацієвського та встановлення пам'ятника Герою», - інформує міський голова Олександр Кодола.

Яка це буде вулиця - ще вирішується.

Також 13 березня від імені муніципалітету Ніжина  звернулися до Міністерства оборони України щодо присвоєння імені Героя України Олександра Мацієвського ніжинському 163 батальйону 119 окремої бригади ТРО Чернігівської області.

Волонтерка Лілія Маврова Гуерріні повідомила, що історія Олександра Мацієвського опинилася на першій шпальті найтиражнішого друкованого британського видання, яке поширюється безкоштовно Metro. Щоправда, там його назвали… Тимофієм Шадурою.

Також у «Радіо Свобода Молдова» зазначили, що Олександр народився у Кишиневі, коли там проживала його родина, а матір працювала на місцевій взуттєвій фабриці.

"Час Чернігівський" першим написав про Олександра Мацієвського: Версія: Розстріляний російськими терористами боєць – з ніжинського батальйону 119 бригади ТРО.

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів