У Корюківській громаді горів рекреаційний пункт, відкритий торік

Чер 08, 12:13

2266

7 червня горів рекреаційний пункт "Діброва" філії "Корюківське лісове господарство", який розташований на території Андрониківського лісництва біля траси Чернігів-Корюківка, інформує Північний лісовий офіс.

За попередньою інформацією, причина загоряння - підпал. Вогонь побачив майстер лісу, завдяки чому пожежу оперативно ліквідували, та полумʼя встигло знищити частину пункту.

"Діброва"- найновіший рекреаційний пункт філії, який відкрили у листопаді 2022 року. Що там за інфраструктура? Екологічна стежка, 8 альтанок, 2 мангальні зони, волейбольне поле, дитячі майданчики, гойдалки, місця для приготування їжі на багатті.

"Ми відкривали його з думкою про людей, адже такі островки відпочинку зараз потрібні, як ніколи. В умовах воєнного стану цивільному населенню заборонено відвідувати ліси, а в межах рекреаційних пунктів можна насолоджуватись природою, не хвилюючись за своє життя. До того ж відпочивати тут цілком безкоштовно. Дуже прикро, що люди на таке спроможні", - коментують працівники філії "Корюківське лісове господарство".

Так виглядав до пожежі

"Час Чернігівський" писав про Корюківщину:

Схожі новини

Замість підстанцій та котельні хотіли багатоповерхівку і ТРЦ: Чернігівська міська рада порушила Регламент, бо зайшла мова про землю

Жов 04, 23:58

Пряма мова

Православні свята: день пам’яті св. князя Михайла та боярина його Федора

Жов 03, 20:39

Крокодил у придеснянських озерах: продовження історії

Жов 03, 18:17

Владислав Ситник із Менської громади возить військових на броньованому «Хаммері»

Жов 03, 15:33

У Коропській громаді – новий сімейний лікар-ендокринолог із Запоріжжя

Жов 03, 13:54

Продав трактор, щоб купити сину... баян! За 5 тисяч доларів

Жов 03, 12:35

У Менській громаді працює нова система оповіщення

Жов 03, 11:50

ТОП-переглядів