У Чернігів приїхала делегація зі Швейцарії: про що домовились

Чер 08, 14:46

902

Швейцарія – одна із тих європейських країн, яка активно допомагає Чернігівщині. Перелік допомоги від її урядових та неурядових організацій досить великий та різноманітний: від психологічної допомоги для деокупованих громад та тренінгів для бізнесу й волонтерів до будматеріалів, повноцінних ремонтів закладів соціальної сфери, гаджетів для шкіл, засобів живлення, адресної фінансової підтримки.

Також не можна не згадати потужну допомогу швейцарця Андреаса Сайца, який облаштував модульне містечко в Іванівській громаді.

За все це дякував делегації із названої країни-партнера начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час сьогоднішньої зустрічі. Обговорили і нові напрямки співпраці.

«Розмова була зосереджена на темі освіти. Зокрема на планах з реалізації швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти». Партнерами проєкту є Коропська, Менська, Березнянська, Чернігівська територіальні громади. У рамках ініціативи на регіональному рівні разом з ОДА створюватиметься план, який допоможе побачити можливості з відновлення освіти на майбутні 5 років, а також надаватиметься експертна підтримка з питань управління освітою для всіх ТГ області. Передбачено, що чотири громади-партнерки отримають мільйон гривень на реалізацію учнівських соціальних проєктів», - розповів подробиці зустрічі очільник області.

Також мова йшла про економічний розвиток області в сучасних умовах.

"Час Чернігівський" писав про допомогу від країн ЄС:

Схожі новини

Замість підстанцій та котельні хотіли багатоповерхівку і ТРЦ: Чернігівська міська рада порушила Регламент, бо зайшла мова про землю

Жов 04, 23:58

Пряма мова

Православні свята: день пам’яті св. князя Михайла та боярина його Федора

Жов 03, 20:39

Крокодил у придеснянських озерах: продовження історії

Жов 03, 18:17

Владислав Ситник із Менської громади возить військових на броньованому «Хаммері»

Жов 03, 15:33

У Коропській громаді – новий сімейний лікар-ендокринолог із Запоріжжя

Жов 03, 13:54

Продав трактор, щоб купити сину... баян! За 5 тисяч доларів

Жов 03, 12:35

У Менській громаді працює нова система оповіщення

Жов 03, 11:50

ТОП-переглядів