Старшокласники Чернігова та Михайло-Коцюбинського допомагатимуть відновлювати рідні громади

Бер 26, 12:05

801

Кілька десятків старшокласників з Чернігова та Михайло-Коцюбинського будуть декілька місяців реалізовувати проєкти, спрямовані на відновлення рідних громад. Таку новину оприлюднила очільниця благодійної гуманітарної ініціатива SavED колишня міністерка освіти Ганна Новосад. Вона зауважила: ідеї не будуть безтілесними - на їхню реалізацію благодійники виділять кошти.

«Коли минулого літа ми задумували SavED, для нас було важливим з самого початку побудувати роботу над відновленням доступу до освіти через поєднання інфраструктурних проєктів з не менш важливими софтовими.

У savED важлива подія. Ми запустили UActive, наш перший пілотний проект зі старшокласниками. UActive - наша спроба максимально інтегрувати старшокласників у процес відновлення їхніх громад.

Через громадянську освіту, навчання навичкам соціального підприємництва, менторству та супроводу з розробці власних проєктів для покращення життя у своїх громадах», - пише Новосад у соцмережах.

Протягом наступних кількох місяців майже 100 старшокласників з 5 шкіл на Київщині та Чернігівщині працюватимуть з менторами над створенням власних соціальних проєктів, які благодійники та меценати допоможуть, у тому числі фінансово реалізувати.

Серед учасників школярі з Бородянки, Катюжанки, Плоского, Михайло-Коцюбинського та Чернігова.

«Молодь цих громад пройшла через пекло. В UActive спробуємо допомогти їм стати драйверами змін у своїх містах», - резюмує експертка.

Що цікаво, учасники події зібралися на першу сесію в Києві. Через тривоги довелось чимало часу соціалізуватись в укритті.

Довідково

Проєкт реалізується за підтримки американської неприбуткової гуманітарної організації Spirit of America, яка, в свою чергу, знаходиться під патронатом Конгресу США та Міністерства оборони цієї країни. Ця організація надає матеріальні блага, програми та фахівців, щоб допомогти уряду Сполучених Штатів досягти своїх цілей. Spirit of America заснована у 2003 венчурним капіталістом з Лос-Анджелеса Джимом Хейком, який після терактів 11 вересня прагнув безпосередньо підтримати конвенційні військові та групові команди спеціальних операцій, які виконують завдання щодо відновлення Іраку та Афганістану.

Про UActive - це громадська некомерційна організація, яка представляє весь український сектор оздоровлення, фітнесу, фізичної активності в Європі.

UAactive співпрацює з EuropeActive та іншими європейськими та міжнародними інституціями, а також державними і громадськими організаціями в Україні та запроваджує в Україні дію європейських EuropeActive Стандартів. Ми запропоновуємо різні продукти і регламенти, спрямовані на підвищення стандартів у всьому фітнес секторі з метою задоволення і зростання якості життя користувачів послуг.

"Час Чернігівський" писав, як у Чернігові відновлюють школи завдяки благодійникам:

Схожі новини

Воював із перших днів вторгнення: у Чернігові поховали бійця

Гру 06, 09:12

Росіяни обстріляли прикордоння Чернігівщини ракетами з літака

Гру 06, 08:25

Прилучанин Дмитро Сова, відомий актор, служить у війську

Гру 06, 07:55

Російська ДРГ вбила 24-річного прикордонника з Носівки

Гру 05, 18:59

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

Гру 05, 17:11

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: майор служби цивільного захисту про пожежно-прикладний спорт

Гру 05, 16:08

Як дістатися з Чернігова до Карпат? Укрзалізниця оприлюднила новий графік руху пасажирських поїздів

Гру 05, 15:14

ТОП-переглядів