Спортивні битви: військові та силовики Чернігівщини провели спартакіаду з нагоди деокупації області

30 КВІТНЯ 2023, 18:44

2642

Під час змагань

Вперше за рік повномасштабної війни усі військові та силові підрозділи змогли зібратися разом. Перш за все вони вшанували пам'ять побратимів, які загинули у боях із загарбниками. Подібні заходи, як ковток свіжого повітря, адже дозволяють підтримати бойових дух підрозділів.

"Дуже приємно бачити тіж підрозділи під моїм керівництвом приймали оборону міста і зараз тут об’єдналися. Тільки спорт і виконання вправ на грані можливого готує військового до бойових дій максимально. В мирний час тяжко створити такі умови, які переживає на полі бою", - каже Дмитро Брижинський, начальник Чернігівської МВА.

В лавах силових та військових підрозділів Чернігівщини є чимало професійних спортсменів. Вони звикли ставити перед собою максимальні задачі і «заводять» свої команди на перемогу. Серед видів спорту, представлених на спартакіади, як командні, так й індивідуальні. Учасники змагалися у стрільбі, гирьовому спорті, шашках, волейболі та футболі.

"Може в деяких моїх товаришів і є олімпійський принцип, але я займаюся спортом, у мене максимальні цілі. Хочу перемагати, а буде, як буде. Команди сильні", - каже Віктор військовослужбовець, чемпіон світу з кікбоксингу.

"Ці змагання дають можливість трішки відволіктися від роботи і буденних справ. Наші підрозділи ДСНС виконують завдання 24/7. Зараз актуальна ситуація з розмінуванням. Тому хлопці відволікаються від роботи", - розповідає Роман, рятувальник.

Вирішено, що спартакіада серед силових і військових підрозділів Чернігівщини стане традиційною. У планах створити постійну футбольну та волейбольну лігу серед команд силовиків.

"Час Чернігівський" вже розповідав про змагання:

* * * 

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю "Час Чернігівський" та не обов’язково відображає погляди Європейського Союз

Схожі новини

Фото

У парк «Міжрічинський» повернулася пара чорних лелек. Птахи відремонтували гніздо

15 ЛИПНЯ 2024, 14:01

Вiдео

Програма «єВідновлення»: чому Чернігів відстає?

15 ЛИПНЯ 2024, 13:24

Фото

У Чернігові відновили спортзал 20-ї школи. Допоміг легендарний баскетболіст і тайванські донатори

15 ЛИПНЯ 2024, 12:45

Фото

Під покровом Святого Пантелеймона: медикам Чернігівщини вручили найвищу громадську відзнаку

15 ЛИПНЯ 2024, 11:26

Народився на Київщині, жив у Харкові, воював на Донеччині: на Чернігівщині поховали загиблого бійця ЗСУ

15 ЛИПНЯ 2024, 10:31

Постраждав бізнес і людські будинки: що про обстріли розказують мешканці Городнянщини

15 ЛИПНЯ 2024, 10:24

«Складайте повноваження»: у Коропі депутати утретє проігнорували сесію

15 ЛИПНЯ 2024, 09:19

ТОП-переглядів