Спортивні битви: військові та силовики Чернігівщини провели спартакіаду з нагоди деокупації області

30 КВІТНЯ 2023, 18:44

2415

Під час змагань

Вперше за рік повномасштабної війни усі військові та силові підрозділи змогли зібратися разом. Перш за все вони вшанували пам'ять побратимів, які загинули у боях із загарбниками. Подібні заходи, як ковток свіжого повітря, адже дозволяють підтримати бойових дух підрозділів.

"Дуже приємно бачити тіж підрозділи під моїм керівництвом приймали оборону міста і зараз тут об’єдналися. Тільки спорт і виконання вправ на грані можливого готує військового до бойових дій максимально. В мирний час тяжко створити такі умови, які переживає на полі бою", - каже Дмитро Брижинський, начальник Чернігівської МВА.

В лавах силових та військових підрозділів Чернігівщини є чимало професійних спортсменів. Вони звикли ставити перед собою максимальні задачі і «заводять» свої команди на перемогу. Серед видів спорту, представлених на спартакіади, як командні, так й індивідуальні. Учасники змагалися у стрільбі, гирьовому спорті, шашках, волейболі та футболі.

"Може в деяких моїх товаришів і є олімпійський принцип, але я займаюся спортом, у мене максимальні цілі. Хочу перемагати, а буде, як буде. Команди сильні", - каже Віктор військовослужбовець, чемпіон світу з кікбоксингу.

"Ці змагання дають можливість трішки відволіктися від роботи і буденних справ. Наші підрозділи ДСНС виконують завдання 24/7. Зараз актуальна ситуація з розмінуванням. Тому хлопці відволікаються від роботи", - розповідає Роман, рятувальник.

Вирішено, що спартакіада серед силових і військових підрозділів Чернігівщини стане традиційною. У планах створити постійну футбольну та волейбольну лігу серед команд силовиків.

"Час Чернігівський" вже розповідав про змагання:

* * * 

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю "Час Чернігівський" та не обов’язково відображає погляди Європейського Союз

Схожі новини

Суд над чернігівцями у Гомелі: у чому звинувачують українців

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 09:10

Стало більше дронів: ворог обстріляв чотири громади Чернігівщини

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 08:12

Рідні просять підписати петицію щодо присвоєння Героя загиблому штурмовику

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 06:12

Фото

У чотирьох громадах Чернігівщини прощались із загиблими бійцями ЗСУ

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 20:57

На Чернігівщині все село просить жінку стати студенткою

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 19:28

Вiдео

Захист української культури, мільйон для ЗСУ: об’єднання митців Чернігівщини про свою роботу

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 17:35

Порозкривало клітки, повитягувало і подушило кролів. Знову чупакабра?

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 15:28

ТОП-переглядів