«Сьогодні звільнять директора а завтра закриють ліцей?!» - седнівці обурені кадровими рішеннями тимчасової керівниці

12 ЛИПНЯ 2023, 08:19

4487

В.о. голови селищної ради Седнева Тетяна Мориляк звільнила з посади директора ліцею Тетяну Ясочко. Про що сама Ясочко повідомила у соцмережах зі сторінки ліцею. Вона зауважила - головною причиною для звільнення стала не якість її роботи, а особиста неприязнь до неї від очільниці селищної ради.

2 річний період контракту Тетяни Ясочко спливає 20.07.2023 (загалом контракт на 6 років). Освітянка зазначила, що на неї постійно скаржилися місцеві чиновники, що неабияк заважало роботі. 

«…на мене написано купу скарг в усі правоохоронні та інші державні органи, щоправда нічого з налитого на мене бруду не підтверджено, але ці скарги і не мали на меті донести правду, а зовсім навпаки, очорнити мене.

Чого варта лише боротьба за відкриття пришкільного табору. Для вирішення цього питання знадобився приїзд в Седнів перших осіб області», - пише директорка.

І додає, що їй дуже прикро, коли політичні чи просто нездорові амбіції, особливо людини, яку не обирали головою громади, «перетворюють її на диктатора, думка якої важливіша за думку всієї громади».

«Хоча, можливо я помиляюся і 20.07.23 розставить все на свої місця)», - резюмує Ясочко.

Розпорядження про звільнення датоване 10 липня. Головна причина звільнення фахівця - у звʼязку із закінченням дії контракту. Тепер вже колишній директорці предписано здати документи та матеріальні цінності, печатки і ключі своєму заступнику Наталії Тихоненко. Контроль за виконанням розпорядження Тетяна Мориляк залишила за собою.

Пост отримав резонанс - його з півсотні разів поширили. У коментарях висловились чимало чернігівців.

Депутатка обласної ради Галина Логвиненко прямо і з персональним тегом звернулася до Тетяни Мориляк за поясненнями:

- Тетяна Мориляк, мені складно зрозуміти Вашу позицію, але скажу свою думку: молодих, дієвих, цілеспрямованих, мотивованих керівників потрібно будь-яким способом утримати в своїй громаді.

Коли шкільний заклад розвивається, тримає і піднімає рівень, модернізується, діти з захопленням, а батьки з вдячністю дивляться на директорку, то звільнення з посади такого керівника є великою стратегічною помилкою.

Вона зауважує, що рішення в.о. голови має під собою сумнівну легітимність, тому право сили в руках громади, Логвиненко радить седнівцям вступитися та захистити бажану кандидатуру на посаду директора школи.

«Я планую завітати на наступну сесію селищної ради», - розкрила плани депутатка.

Вже згадана заступниця Наталія Тихоненко говорить: колектив ліцею писав листа про те, щоб Тетяні Ясочко подовжили контракт на посаді директора.

- Відповіді на наше звернення ми до сих пір не отримали. Натомість отримали лист про звільнення директорки. Так що ж це за керівник громади, який не прислухається до думки всього колективу? Куди ще нам іти за справедливістю? Тетяна Юріївна - це приклад сучасного керівника, який дбає про дітей, педагогів, працівників навчального закладу. Це людина, яка вміє вирішувати питання, проявити ініціативу і запалити інших своїм прикладом. І результати її роботи всім видно. Дуже прикро, що наша місцева влада цього не оцінила.

У коментарях також відписалися і батьки, чиї діти відвідують ліцей.

Світлана Кузьменко:

- Сьогодні звільнення директора, а завтра що зовсім можна буде закрити ліцей, а дітей дистанційно навчати будемо …

Алла Дейнеко:

- Светлана Кузьменко, потрібно збиратися батькам, це майбутнє наших дітей.

Оксана Пугач:

- Я також проти звільнення! Тетяна Юріївна багато чого зробила для наших дітей, для ліцею, це що звільнять директора, а діти як? На дісцеонку і що це за навчання? А Ви спитали в дітей, батьків?

Альона Науменко:

- Куди можна поскаржитись? Треба швидко колективне рішення та підписи, хто знає? Треба швидко прибрати Мориляк та відновити справедливість, це несправедливо, що звільняють директрису, я проти і не хочу бачити на цій посаді іншу людину, ту, яка вигідна Мориляк!!!

Вікторія Сапожнікова:

- Дуже прикро, що в такий важкий для всіх час селищна рада думає не про добробут і розвиток громади, підтримку людей, а про те, як би якнайшвидше звільнити директорку ліцею. Таке відчуття, що в деяких осіб це просто головна ціль в житті. І це попри колосальну підтримку жителів, батьків, колективу...Тетяна Юріївна, ми вас підтримуємо на всі 💯 і віримо, що все-таки справедливість візьме гору!

Попри персональні теги - Тетяна Мориляк не прокоментувала власне розпорядження. Хоча у соцмережах 10 і 11 липня була присутня. Зокрема, привітала з ювілеєм інспекторку з питань культури Седнівської селищної ради Лідію Могилевець. Скрін додаємо.

Деякі дописувачі згадують, що Мориляк не була у громаді під час вторгнення. 

Наталия Будько Симоненко:

Чому не розказує, як втекла на Західну Україну в перші дні повномасштабного вторгнення? І жителі громади залишились сам на сам з ворогом? Чому не розповіла про власну бездіяльність?

"Час Чернігівський" писав про зловживання у місцевому самоврядуванні:

Схожі новини

На Чернігівщині підірвалось авто: на міну наїхало заднє колесо позашляховика

20 КВІТНЯ 2024, 18:00

Фото

На Чернігівщині росіяни із "градів" обстріляли житлову забудову

20 КВІТНЯ 2024, 17:04

Вiдео

Як зберігають військову історію у Чернігові?

20 КВІТНЯ 2024, 16:52

Фото

"Вона так пишалась бути поліцейською": на Чернігівщині поховали дівчину, яка загинула від ракетного удару

20 КВІТНЯ 2024, 15:19

Керівник "УКРПОШТИ" подивився як працюють пересувні  поштові відділення на Чернігівщині

20 КВІТНЯ 2024, 13:42

Трагедія на копанці на Чернігівщині, де втопилась дитина: що кажуть односельці

20 КВІТНЯ 2024, 12:32

Вiдео

Розмінування і відновлення лісів Чернігівщини: роботи на багато років, а то й десятиліть

20 КВІТНЯ 2024, 11:01

ТОП-переглядів