Скільки коштував торішній французький вояж в.о. міського голови Чернігова платникам податків?

30 ТРАВНЯ 2023, 14:42

1697

Депутатка Чернігівської міськради Марина Рейко опублікувала у соцмережах другий пост, присвячений закордонним відрядженням чернігівських чиновників. Цього разу допис присвятила виключно торішній та цьогорічній поїздкам виконувача обов‘язків міського голови Олександра Ломаки у французькі міста Париж та Реймс.

Як з‘ясувалося, це відрядження обійшлося платникам податків Чернігова у понад 80 тис грн. Але це не єдина новина, зауважує Марина Рейко.

Виявилось, що в листопаді минулого року секретар чернігівської міської ради їздив до «Реймсу та Парижу», як значиться в офіційній відповіді мерії на запит депутатки.

«На це надважливе відрядження бюджет Чернігова витратив аж 80 698 грн. Звіт про програму заходів там відсутній. Як і «результати». Хоча, результатом цієї поїздки могли стати підписані договори про партнерство з Реймсом в травні цього року? Можливо, чиновник їздив у Реймс попередньо, про щось домовлявся?», - розмірковує Рейко.

Але з документів стає відомо, що в Реймсі чиновник не був. Адже маршрут поїздки - Хелм-Варшава-Париж (у скріні помилково значиться польське місто Хелм як Шелм) і в зворотньому напрямку, що зафіксовано в документах, оприлюднених Мариною Рейко.

«Отож, чергове вітаю пана чиновника, який витратив 80 000 бюджетних гривень на своє передсвяткове турне до Ейфелевої вежі. Адже три ночі всього маршруту Ломако проводить в Парижі. Цікава деталь: подорож відбувається якраз перед днем народженням цього чиновника», - пояснює мету відрядження Марина Рейко.

Олександр Ломако народився 27 листопада. Його дружина Лідія - 24 травня. У коментарях до допису депутатка додає: їй написали підписники, що і травнева поїздка в Париж в.о. міського голови, здійснена у середині травня цього року, була напередодні дня народження його дружини.

Пост привернув увагу Чернігівської міської ради. У коментарях речниця установи Юлія Мурашко повідомила, що все ж таки результат від поїздки Олександра Ломаки до Франції був.

Юлія Мурашко:

- За посиланням є про результати поїздки Олександра Ломако до Реймса у листопаді минулого року. Тоді було досягнуто домовленостей про майбутнє партнерство, обговорені можливі напрямки роботи.

Марина Рейко аргументує:

- Юлія Мурашко, так по документам пан був в Парижі, до Реймсу навіть квитків нема. І заключити ці «домовленості» в сучасному світі можна і по скайпу. Що, видно, і зроблено було.

"Час Чернігівський" писав про Чернігівську міську раду: 

Схожі новини

Інтерв’ю

Морпіхи-чернігівці досі у полоні: Дениса засудили на 18 років, а Олега кинули в мордовські табори

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 15:10

Фото

Жінка з Чернігівщини уже 41 рік - зооволонтерка. Скількох тварин змогла врятувати

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 13:42

Було безкоштовно, а стало за гроші: скільки коштує вивіз сміття і чому треба купувати спеціальні мішки

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:39

Скільки посадовців з Чернігівщини задекларували крипту

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:20

Хотів застрелитись з мисливської рушниці: на Чернігівщині врятували самогубця

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 10:36

Суд над чернігівцями у Гомелі: у чому звинувачують українців

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 09:10

Стало більше дронів: ворог обстріляв чотири громади Чернігівщини

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 08:12

ТОП-переглядів